Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Proba 2: un hasisin în Myrtana
#1
[Image: dk_2.jpg]

Masaru, un hasisin din Myrtana, s-a stabilit în urmă cu ceva timp în portul orașului Khorinis. Un oraș aflat într-o aglomerație incredibilă, cauzată de războaiele din zona Myrtanei și din Valea minelor. În ambele zone, orcii dețin controlul.

Războinicii regelui sunt nevoiți să revină în Khorinis. Oare se va împăca Masaru, o fire aprigă, cu această venire neașteptată?


Bazată pe povestea realizată de membrii comunității, acest proiect este un text-based-rpg, realizat cu ajutorul softului Axma story-maker, urmărind prima parte a capitolului Chapter 1: The returning of the army din Facing the gods.

Rezumate ale poveștii au fost făcute și pe site-ul worldofgothic.ro într-o postare. Poate o să vă ajute.

Descriere:
  • alegerile făcute vă pot influența soarta
  • puteți să muriți dacă viața o să vă scadă prea mult
  • puteți să învățați anumite calități: dexteritate, putere, dar trainingul presupune o anumită oboseală fizică
  • dacă nu aveți în intentar obiectul necesar, nu o să puteți avansa în poveste
  • pentru a termina proba, trebuie să-mi trimiteți prin mesaj privat care este terifiantul plan al banditului din poveste
  • pot apărea anumite erori, din cauza testării incomplete a proiectului.
replyReply
#2
O intrebare, astea sunt facute de tine?

[Image: 145.jpg]

PS: Cred ca am terminat, dar sa vedem daca e bine.
FlowerFlower
replyReply
#3
E facut de oldnicu desenu^.
replyReply
#4
(11-08-2013, 10:51 PM)dorelys Wrote: O intrebare, astea sunt facute de tine?

Oldnick e autorul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Proba se reia. In proportie de 70% e la fel, dar sfarsitul e modificat si necesita alte cai de rezolvare.

RELUARE PROBA 2

Regula ramane la fel, doar ca trebuie sa-mi trimiteti un cod de data asta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#6
Cred ca s-a strecurat vre-o eroare.... Cand trebuie sa aleg intre cumparatul runei, furatule ei etc. am o mica problema.... Orice as face nu trec mai departe... de ucis cetatenii nu pot ca mor,de furat prima data mi-a zis ca nu am destul DEX si apoi la a doua incercare nu imi mai aparea nimic,la vandut, tot nu fac banii.....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#7
Cum cumpar runa ?Am dat sa o cumpar, am 120 de galbeni si nu se intampla nimic .
replyReply
#8
(11-09-2013, 05:38 PM)soul of darknes Wrote: Cum cumpar runa ?Am dat sa o cumpar, am 120 de galbeni si nu se intampla nimic .

Încearcă să ai mai mult de 120 de galbeni. Smile Scuze, greșeala mea..
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
Proba asta ma bate rau Haha habar n-am ce trebuie sa fac pentru a face rost de runa.... Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#10
Inca din primele replici poti face rost de bani... apoi vinzi ceva si ai banii.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)