Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator nou pe Wog
#21
(11-10-2013, 11:00 AM)dorelys Wrote: Neahh.. tu sau Warhell sunteti mai potriviti, e nevoie de experienta, nu de incepatori. WoG-ul are nevoie de experienta. Grin Iar pe langa asta eu nu sunt prea activ in cursul saptamanii, mai mult in weekend.

Haha Eu în nici într-un caz.
Sup
replyReply
#22
Ma ofer eu! (pe drq Haha ) Cel mai bine ar fii cineva care isi doreste sa ajunga moderator,care e placut de toate lumea si se poate descurca.... Mai bine faceti un poll cu toti cei nominalizati si primi 2 se vor "lupta" pentru a fii moderator Smile

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#23
(11-10-2013, 12:19 PM)cornel Wrote: Ma ofer eu! (pe drq Haha ) Cel mai bine ar fii cineva care isi doreste sa ajunga moderator,care e placut de toate lumea si se poate descurca.... Mai bine faceti un poll cu toti cei nominalizati si primi 2 se vor "lupta" pentru a fii moderator Smile

Nu ca iara castig eu, si nu ar fi corect fata de ceilalti. Grin
replyReply
#24
(11-10-2013, 01:32 PM)Robi Wrote: Nu ca iara castig eu, si nu ar fi corect fata de ceilalti. Grin

Care ceilalti? Grin

Si eu care credeam ca o sa fie "bataie" pe postul de moderator.
FlowerFlower
replyReply
#25
Hai mă ! Ce ne tot căcăm pe noi?
Să aleagă Kristi pe unu şi gata.
Sup
replyReply
#26
(11-10-2013, 01:49 PM)Warhell Wrote: Hai mă ! Ce ne tot căcăm pe noi?
Să aleagă Kristi pe unu şi gata.

Unde arde, stimate Warhell?
replyReply
#27
Dupa parerea mea, Warhell ar fii potrivit pentru aceasta functie, e si activ, si alea-alea Haha .
replyReply
#28
(11-10-2013, 01:38 PM)dorelys Wrote: Si eu care credeam ca o sa fie "bataie" pe postul de moderator.

Pai daca toti fug de postu asta, ce sa faci... Haha
replyReply
#29
(11-10-2013, 02:01 PM)ShaKeS Wrote: Dupa parerea mea, Warhell ar fii potrivit pentru aceasta functie, e si activ, si alea-alea Haha .

Ţi se pare.

Kristi:
Sup
replyReply
#30
Faceti un poll si gata.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)