Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moderator nou pe Wog
#61
Cu placere.
replyReply
#62
Felicitari dorelys ! Las' ca-i bine! Grin
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#63
Sper că îl plătiţi bine.
Sup
replyReply
#64
(11-17-2013, 09:15 PM)Warhell Wrote: Sper că îl plătiţi bine.

Salariul mai trebuie negociat. N-am ajuns la asta. Cum ar zice Gigi Becali (din inchisoare), Dorelys a semnat fara sa se uite la contract.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#65
De fapt n-a semnat, i-ati falsificat voi semnatura.
replyReply
#66
Bine-ai venit in staff, Dorelys.

@Cristian: No no.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#67
(11-17-2013, 10:12 PM)Terente Wrote: Bine-ai venit in staff, Dorelys.

Multumesc. Huh, sper ca o sa ma descurc.
FlowerFlower
replyReply
#68
(11-17-2013, 10:12 PM)dorelys Wrote:
(11-17-2013, 10:12 PM)Terente Wrote: Bine-ai venit in staff, Dorelys.

Multumesc. Huh, sper ca o sa ma descurc.

N-o sa fie probleme in sensul asta, crede-ma.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#69
Anunt 2014!
Terente Wrote:N-am vrut sa deschid alt thread si am considerat ca 'sugestii pentru forum' nu era un thread potrivit pentru a posta asta.

Dorel s-a retras din functia de moderator. Tocmai ce am fost anuntat. Motivul nu-l spun, nici macar n-am mai insistat sa ramana, deoarece am mai facut asta o data.

Punctul 2 pe care vreau sa-l mentionez, cu sau fara legatura cu punctul de mai sus, este ca userul Oldnick a fost banat permanent si nu o sa mai intre prea curand pe forumul Worldofgothic Romania. Nici Oldnick si nici userul Iuliu (un presupus tanar), nu mai au ce cauta pe aici, deoarece ei sunt una si aceeasi persoana. Am decis in urma cu 2 luni, cand am demascat aceasta mascarada de prost gust, sa nu iau masuri mai dure si astfel Oldnick a ramas un user nebanat.

Am crezut ca vine cu ganduri bune de data aia, dar se pare ca m-am inselat. Am invatat sa nu mai am incredere niciodata in useri care se prefac si se dau useri cu 30 de ani mai tineri pe un forum..

Penibilitate de genul si alte forme de jigniri nu vor mai fi iertate asa usor, pentru ca se ajunge aici.. Useri care sunt influentati direct sau indirect sa plece de pe Wog. Aici nu ma refer la Old Nick.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#70
Stiam eu!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)