Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii tutoriale pentru un incepator
#21
Si daca ati putea sa imi dati un link pentru spacer,am gothic 2 notr,si vreau sa reinstalez spacer,imi da foarte multe erori si nu ma merge de loc,atucni cand dau compile world se aude un ciripit,niste erori apar,apoi imi arata maro. Deci e nevoie sa il updatez? sau ce sa fac?
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#22
Pentru Spacer... http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=94
FlowerFlower
replyReply
#23
Ei bine,Am abandonat acest thread inca decand nu am inceput sa fac nimic! DAR! Acum am facut ceva! Vreau sa imi termin ideea cu modul de 5 min.,si am facut mesha, acum am facut si cufarul,daar...Am iarasi o problema cu care va rog sa ma ajutati Haha! Am pus cufarul,i-am pus inauntru o sabie,dar cand intru in joc,nu pot nici sa-l deschid,nici sa trec pe langa el(ADICA MERG PRIN EL!)!

Ajutor Sad

(05-26-2014, 11:29 AM)Vladeisan Wrote: Ei bine,Am abandonat acest thread inca decand nu am inceput sa fac nimic! DAR! Acum am facut ceva! Vreau sa imi termin ideea cu modul de 5 min.,si am facut mesha, acum am facut si cufarul,daar...Am iarasi o problema cu care va rog sa ma ajutati Haha! Am pus cufarul,i-am pus inauntru o sabie,dar cand intru in joc,nu pot nici sa-l deschid,nici sa trec pe langa el(ADICA MERG PRIN EL!)!

Ajutor Sad

Update: Ah,acum il pot deschide,DAR TOT MERG PRIN EL!

(05-26-2014, 11:29 AM)Vladeisan Wrote: Ei bine,Am abandonat acest thread inca decand nu am inceput sa fac nimic! DAR! Acum am facut ceva! Vreau sa imi termin ideea cu modul de 5 min.,si am facut mesha, acum am facut si cufarul,daar...Am iarasi o problema cu care va rog sa ma ajutati Haha! Am pus cufarul,i-am pus inauntru o sabie,dar cand intru in joc,nu pot nici sa-l deschid,nici sa trec pe langa el(ADICA MERG PRIN EL!)!

Ajutor Sad

Update: Ah,acum il pot deschide,DAR TOT MERG PRIN EL!

(05-26-2014, 11:29 AM)Vladeisan Wrote: Ei bine,Am abandonat acest thread inca decand nu am inceput sa fac nimic! DAR! Acum am facut ceva! Vreau sa imi termin ideea cu modul de 5 min.,si am facut mesha, acum am facut si cufarul,daar...Am iarasi o problema cu care va rog sa ma ajutati Haha! Am pus cufarul,i-am pus inauntru o sabie,dar cand intru in joc,nu pot nici sa-l deschid,nici sa trec pe langa el(ADICA MERG PRIN EL!)!

Ajutor Sad

(05-26-2014, 11:29 AM)Vladeisan Wrote: Ei bine,Am abandonat acest thread inca decand nu am inceput sa fac nimic! DAR! Acum am facut ceva! Vreau sa imi termin ideea cu modul de 5 min.,si am facut mesha, acum am facut si cufarul,daar...Am iarasi o problema cu care va rog sa ma ajutati Haha! Am pus cufarul,i-am pus inauntru o sabie,dar cand intru in joc,nu pot nici sa-l deschid,nici sa trec pe langa el(ADICA MERG PRIN EL!)!

Ajutor Sad

Update: Ah,acum il pot deschide,DAR TOT MERG PRIN EL!

Update: Oh,problema rezolvata,acum nu mai merg prin el!

DAR! Nu contine nimic! Si ar fi trebuit sa contina o armura!
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#24
Nu inteleg de ce a trebuit sa dai atatea "quote" la ce ai scris tu ?
replyReply
#25
(05-26-2014, 02:20 PM)soul of darknes Wrote: Nu inteleg de ce a trebuit sa dai atatea "quote" la ce ai scris tu ?

Da,este o greseala Haha. Dar nu stiu dc. nu pot sa-l editez! Poate un administrator sa imi editeze postul?

Deeeci ma ajuta si pe mine cineva cu problema? am un cufar unde nu e nimica in el
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#26
Din spacer acolo la cufar scrii codul de la armura care vrei sa fie in el, cand o sa ajung acasa (vieri serara) o sa iti fac o poza cum trebuie sa fie.
FlowerFlower
replyReply
#27
(05-26-2014, 09:38 PM)Dorel Wrote: Din spacer acolo la cufar scrii codul de la armura care vrei sa fie in el, cand o sa ajung acasa (vieri serara) o sa iti fac o poza cum trebuie sa fie.

Ok,mersi!
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#28
A mai dat cineva de eroarea asta?
[Image: 6iff6c.jpg]
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply
#29
Asta iti spune ca acel vob nu exista. Nu cred ca poti pune un vob in folderul Downloads, pune test2.3ds in _work/data/meshes/
FlowerFlower
replyReply
#30
(12-07-2014, 08:38 PM)Dorel Wrote: Asta iti spune ca acel vob nu exista. Nu cred ca poti pune un vob in folderul Downloads, pune test2.3ds in _work/data/meshes/

Stiu ca folderul se numeste downloads,dar nu este ACEL folder downloads,este un folder normal

Dar multumesc,o sa incerc asta !
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Tutoriale video modding Edd 3 2,187 07-08-2013, 10:58 AM
Last Post: Edd
  Tutoriale video Blender Robi 18 6,801 05-21-2013, 04:51 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)