Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Risen 3: Titan Lords
http://www.pcgamer.com/review/risen-3-ti...ds-review/
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
A aparut acum un video pe facebook de la Piranha.

Factions are back! Choose one of three different factions and unlock unique skills to boost your playstyle. Which faction will you be joining?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
(08-12-2014, 06:02 PM)Terente Wrote: A aparut acum un video pe facebook de la Piranha.

Factions are back! Choose one of three different factions and unlock unique skills to boost your playstyle. Which faction will you be joining?
O sa devin un pirat. ...................
replyReply
N-am mai avut rabdare si am luat varianta in Rusa, vocile sunt in engleza.

Primele pareri:

-Combatul pana acum nu-mi place, din 10 lovituri 9 sunt piruete la care daca mai si ti apasat pe buton, dureaza si mai mult, e enervant de incet .
-Culorile foarte stridente, sunt ca ceea ce ati vazut pe xbox.
-Nu s-a pus multa munca in lip-sinq, era o faza in care Patty plangea si fata ei arata exact la fel, zici ca era Tomb Raider pe playstation 1.

-Grafica e destul de frumoasa, nu-mi place ca totul parca straluceste dar are o atmosfera vie.
-Am dat skip la cutscenes dar era loading screen intre fiecare, chiar si la plimbarile cu nava.

Sper sa ma surprinda placut mai incolo.
replyReply
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
Nici eu "nu am mai suportat" si am 70% din el. Sper ca e in engleza Smirk
replyReply
din cate tin eu minte, cei de la pyranha erau "venerati" pentru ca au facut jocuri fara loading screens.
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
Btw: Ii lansat jocu pe steam Grin (Scump)

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
Eh, nu e AAA daca nu are price tag-ul corespunzator.

In alta ordine de idei, la prima impresie e tot Risen 2, cu ceva adaugiri. Acel back to the roots ma tem ca era doar de ochii lumii, pentru fanii die hard ai Gothic-urilor. Sunt scari si capitole, poti sa sari si sa inoti cand vrea muschiu' tau, dar cam atat. Nu ma deranjeaza prea tare ca nu s-au tinut de promisiune, cum am mai spus-o, R2 nu a fost foarte rau.

De remarcat voice acting-ul execrabil al personajului principal. Nu pot sa inteleg de ce au schimbat eroul din jocul precedent. Incepuse sa imi placa. Si dialogurile sunt in aceiasi nota pana acum, slabe. O sa revin si cu alte impresii pe masura ce avansez. Povestea nu pare prea atractiva insa (asa cum nu mi-a parut inca de la primele trailere).
replyReply
(08-14-2014, 05:07 PM)cornel Wrote: Btw: Ii lansat jocu pe steam Grin (Scump)
Thank you Mister Obvious, we don't have internet to know that.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Risen 3 - requirements (cerinte sistem) Szekemri 1 2,801 07-08-2014, 05:01 PM
Last Post: Edd
  Risen 3 - Gameplays/trailers Szekemri 0 2,135 05-10-2014, 08:32 PM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Personaje (to be updated) Szekemri 0 3,581 02-22-2014, 11:17 AM
Last Post: Szekemri
  Risen 3 - Poveste Szekemri 0 2,715 02-22-2014, 11:16 AM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)