Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moduri terminate?
#1
Am terminat Dark Mysteries, Valeya, si cateva alte mini-moduri.

Am jucat si G2: Returning dar traducerea in engleza era facuta de pe google-translate (pe vremea cand mergea si mai prost) incat practic nu se intelegea nimic. Cu toate astea am ajuns la chapter 4, insa era jocul era si foarte dezechilibrat, imi trebuia vreo 45 talent points pentru 5 strenght, si aveam strenght sub 100, era oribil, desi sunt un veteran al jocului. La un moment dat am folosit cheaturi, am inserat vreo 10 facehelpari pentru xp, vreo 100.000 xp extra. Cu toate acestea nu era indeajuns sa ucid un Seeker.

Ceea ce vreau este sa intreb daca cunoasteti niste moduri (addon-like) relativ complete si jucabile , precum a fost Dark Mysteries, nu conteaza pentru care gothic.
replyReply
#2
Lista moduri
Gasisem mai demult un site cu foarte multe moduri pentru Gothic (nu erau toate in engleza ,doar site-ul) ..din pacate nu mai stiu cum se numea
Avea interfata rosie daca nu ma insel..
Stie cineva la ce ma refer ? postati un link va rog Grin
replyReply
#3
(02-25-2014, 09:02 PM)meph144 Wrote: Lista moduri
Gasisem mai demult un site cu foarte multe moduri pentru Gothic (nu erau toate in engleza ,doar site-ul) ..din pacate nu mai stiu cum se numea
Avea interfata rosie daca nu ma insel..
Stie cineva la ce ma refer ? postati un link va rog Grin

http://darkforests.info/pages/web/gothic2/gothic2.html
replyReply
#4
Speram sa-mi recomandati voi cateva moduri care le-ati terminat. Majoritatea modurilor din acele liste sunt in Rusa chiar daca arata ca sunt in EN, cand dai click pe ele scrie doar Russian la language.
replyReply
#5
Am jucat si eu mai multe moduri, din pacate nici macar unul nu a fost atat de bun incat sa-l tin minte.
replyReply
#6
Diccuric este un mod mai mare in engleza pt gothic 1. http://www.diccuric.org/
Golden mod adauga niste questuri,da un sens taberei de banditi de langa Troll si parca poti sa ramai cu old camp.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Lista moduri Gothic 1, 2, 3 Bogdan 0 11,387 10-27-2012, 03:03 PM
Last Post: Bogdan

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)