Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Salut prieteni!
#1
Va salut din spatele barierei,sunt pe cale sa pasesc si eu in lumea voastra. I hope you have a pickaxe ready for me. Haha Numele meu este Alex,am 23 de ani si sunt un mare fan al seriei Gothic. Urmarind seria de playtrough a lui Legionarul,m-am decis sa incep si eu una,din perspectiva unui jucator normal de Gothic,nu profesionist.

https://www.youtube.com/watch?v=UmaeYdxQ...6MJz6wcRlj

Sper sa va placa,totodata astept sugestiile voastre,parerile si criticile. ^_^



Pe final,tin sa multumesc administratiei WOG pentru ajutorul acordat in crearea contului. Cheers Grin
replyReply
#2
(03-03-2014, 03:05 PM)Jerry Wrote: Va salut din spatele barierei,sunt pe cale sa pasesc si eu in lumea voastra. I hope you have a pickaxe ready for me. Haha Numele meu este Alex,am 23 de ani si sunt un mare fan al seriei Gothic. Urmarind seria de playtrough a lui Legionarul,m-am decis sa incep si eu una,din perspectiva unui jucator normal de Gothic,nu profesionist.

https://www.youtube.com/watch?v=UmaeYdxQ...6MJz6wcRlj

Sper sa va placa,totodata astept sugestiile voastre,parerile si criticile. ^_^



Pe final,tin sa multumesc administratiei WOG pentru ajutorul acordat in crearea contului. Cheers Grin

Salut Alex. Cu mine ai vorbit si mai devreme. Bine-ai venit in mica noastra comunitate (replica asta devine trademark pe wog Grin ) si speram sa te simti bine atat timp cat vei explora pe aici.

Cat despre "Sa jucam"-ul tau am sa revin cu o parere. Mie imi pare bine ca vad ca pe youtube sunt atati romani care tind catre jocurile Gothic cu astfel de videouri.

GothicLike
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Ma bucur sa fac parte din comunitatea romaneasca de Gothic,si iti multumesc pentru ajutorul acordat.

Si da,cu toate ca Gothic este un joc caruia i-a trecut era de foarte mult timp,asta nu inseamna ca vreun joc actual se compara cu el la multe capitole,si aici nu ma refer la grafica,ci la felul in care te face sa te simti cand il joci. Oricum,pentru mine e ceva nou faptul ca fac gameplay-uri,dar cu ocazia asta invat. Si sper ca pe viitor sa fiu de folos intregii comunitati,pentru ca hey... am timp liber,imi place sa ajut,si imi place sa ma joc. Grin
replyReply
#4
Salut Alex si bun venit in minunata (asta-i noua) noastra comunitate, sper sa te simti cat mai bine aici.

Daca ai nevoie de ajutor si vrei sa modifici jocul te pot ajuta cu cea mai mare placere.( nu de alta, dar asta e singurul lucru la care ma pricep cat de cat Haha )
FlowerFlower
replyReply
#5
Salut Dorel,iti multumesc pentru propunere! De indata ce voi avea nevoie de un ajutor in domeniul asta,am sa apelez la tine cu siguranta. ^^
replyReply
#6
Salut, taticu'. Nu-ti dau voie sa mai pleci de-aici, te sechestrez. Cat despre let's play, poate reusesti sa-l duci pana la sfarsit.
replyReply
#7
Salut Cristi! Cu siguranta voi face asta! ieri m-am apucat de el,si sper ca in urmatoarele doua zile sa termin cu Gothic 1. NOTR o sa fie mult mai challenging pentru mine,datorita faptului ca l-am jucat decat de doua ori. Dar totodata,o sa fie incitant. Grin
replyReply
#8
Am vazut ca ai deja 8 let's play-uri. Te-ai jucat ceva.
replyReply
#9
Mai am unul neprocesat,dar era putin mai lung,si la ora 12 noaptea nu am mai fost in stare sa-l bag in sony vegas. Haha Plus ca astazi am venit la munca,si m-am trezit asa obosit. Apropo,ma poti ajuta sa adaug signature la profil?
replyReply
#10
Ai pe undeva in user cp subtitle.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Salut lume! Nek23 18 5,331 03-29-2015, 03:56 PM
Last Post: Hiperboreanul
  Salut! Hiperboreanul 31 6,599 11-19-2014, 12:06 PM
Last Post: Edd
  Salut Virus 18 5,401 08-17-2013, 12:03 PM
Last Post: Szekemri
  Salut Aeternitas 5 2,887 03-09-2013, 03:49 PM
Last Post: Hegan
  Salut!! ThePaladinHero 19 5,036 07-30-2012, 11:08 AM
Last Post: Szekemri
  Salut Salut inuynu 18 5,850 04-10-2012, 10:51 PM
Last Post: Szekemri
  Salut WoG.ro! Bogdan 36 11,406 01-07-2012, 03:53 PM
Last Post: Carnage
  Salut Mitrut 17 4,406 01-02-2012, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Salut! Cristian 14 4,592 11-02-2011, 06:53 PM
Last Post: Szekemri
  Salut! C8ilu 17 6,083 09-12-2011, 04:45 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)