Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spamul zilnic.
#11
(03-13-2014, 04:34 PM)Kristi Wrote: Daca era dupa mine, Religion Thread era deschis. Eu de abia astept sa am ocazia sa va raspund (si in acelasi timp sa va arat cat de ilogici puteti sa fiti, nici macar nu v-ati prins ca Warhell a plecat de la niste premise false, asa ca tot ce a urmat in continuarea postului era la fel de fals... mai multe detalii cu prima ocazie), dar nu o voi face in topicul asta. Faceti o petitie pentru redeschiderea acelui topic daca vreti, eu nu va opresc. Smile


Dar pana la urma de ce a fost inchis?
FlowerFlower
#12
(03-13-2014, 04:51 PM)Dorel Wrote: Dar pana la urma de ce a fost inchis?

Pentru ca "discutia" era prea aprinsa... cred.
#13
(03-13-2014, 04:21 PM)Robi Wrote:
(03-13-2014, 03:54 PM)soul of darknes Wrote: Doar atat ai reusit ? Eu am aflat cum sa devin nemuritor.

Haha esti ....dinala ba..... un geniu, asa ma..
Extraordinar, m-ai recunoscut, esti unul din miliardele mele de fani.
Iti las si un autograf ?

(03-13-2014, 04:17 PM)Hegan Wrote: Ce pacat, deci mai trebuie sa te suport mult timp!

Mai stii ? Poate maine se alege prafu de mine. [nesigur]

(03-13-2014, 04:51 PM)Dorel Wrote: Dar pana la urma de ce a fost inchis?
Se transforma wog-ul in Trinitas.ro
#14
Am deschis un nou thread despre religie. N-avea rost să-l redeschid pe cel vechi, el având deja peste 1000 de postări în el.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#15
Foarte fromos.
#16
Observ o schimbare de look la site-urile mari: Facebook, YouTube, Google, Yahoo. Si toate merg pe o "curatire" vizuala, un design mai simplist dar mai util. Imi place.
#17
Cand dau pe un canal de youtube la videoclipuri imi apar videoclipuri de la alte canale, doar la mine apare asa ?
#18
Eu unul m-am săturat de toate schimbările ăstea. Zici că nu-s sănătoşi dacă nu schimbă ceva.
Blestem ziua în care s-a înfinţat Google Plus.
Sup
#19
(03-15-2014, 11:30 PM)soul of darknes Wrote: Cand dau pe un canal de youtube la videoclipuri imi apar videoclipuri de la alte canale, doar la mine apare asa ?
Probabil ca sunt clipurile pe care le apreciaza persoana care detine acel canal. Uitate mai atent, ar trebui sa fie si o lista de clipuri uploadate.
(03-15-2014, 11:57 PM)Warhell Wrote: Eu unul m-am săturat de toate schimbările ăstea. Zici că nu-s sănătoşi dacă nu schimbă ceva.
Blestem ziua în care s-a înfinţat Google Plus.
Eh, nu e chiar asa rau si cel putin in teorie integrarea G+ in sistemul de comentarii ar trebui sa ne fie utila. Sau ce te deranjeaza mai exact?
#20
Mă deranjează că-mi lipseşte vechiul look al Youtube-ului.
Sup


Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)