Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum [2] - 2014
#31
E mult mai usor decat sa trimiti un PM pentru un lucru aproape nesemnificativ.
+ ca e un mod mult mai usor de a interactiona cu ceilallti membri.
Asta e parerea mea. Anyway, cum vrea staff-ul Grin .
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
#32
(07-19-2014, 02:46 AM)Dorel Wrote:
(07-19-2014, 01:22 AM)Kalatas Wrote: Sugerez adaugarea unui chat. Motive evidente.

A mai fost sugerat de vreo doua, trei ori, iar raspunsul ca de obicei va fi nu. Cred. Smile

A 300 oara poate o fi cu noroc
replyReply
#33
Daca pun chat o sa fie si mai putine posturi pe forum.
replyReply
#34
(07-19-2014, 08:45 PM)meph144 Wrote: Daca pun chat o sa fie si mai putine posturi pe forum.

Sugestie pentru userul: Moderation.

Nu mai trimite zeci de pmuri in care intrebi lucruri evidende. Sau cel putin mie sa nu-mi mai trimiti. Unul bun e de ajuns si e mult mai degraba sa-ti raspund la ala decat sa intru pe wog si sa vad 5 pmuri din care 4 sunt de la tine. Grin

Exemplu, iti zic ca e o piatra pe jos. Nu imi da alt pm de genul: De ce? sau Pana cand e acolo?.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#35
Si eu am primit pm de la el si apoi i-am spus sa te contactacteze Haha .
M-ai bine faceti un canal de raidcall, e free.
replyReply
#36
Mai bine isi da toata lumea skype-ul Grin eu deja mi-am facut lista Smile (skype:cornel.freakz)
[Image: skype.jpg]

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#37
Nu intelegi, raidcall e diferit de skype, e gen TS
replyReply
#38
(08-01-2014, 02:30 PM)Hydrax Wrote: Imi pare rau, dar forumul nu se inchide nu? Si normal ca totul sa dus de rapa. Fara suparare dar din experienta mea, am fost moderator+ pe ogramada de forumuri. Aici ma regasesc. Si normal ca serverul e mort, dar vad ca nu va pasa asa de mult(la unii, nu zic de toti). Daca era sa va pese asa de mult va dadeati seama ca nici forumul nu mai are mult pana se ia o decizie.. Eu pe unele forumuri vad macar 10 posturi pe zi.. Aici abia daca vad 1, si cateodata nici macar atat. Mai multe am vazut acum cateva zile , si mai multe adica 5.. Deci sper macar ca forumul sa ramana.

In urma cu un an aveam peste 200 de postari pe zi. Cu ceva spam, intradevar, dar aveam. Nu e vorba de pasat. De ce zici ca nu ne pasa? Tu crezi ca noi aveam timp sa intram atatea ore pe server doar pt. a-l tine in viata? Nu.. trebuia sa mearga si sa reziste de la sine. Eu intram de placere cand puteam.. si ma jucam linistit.

Forumul ar fi fain sa mai reziste.. dar trebuie motive.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#39
Peste 200 de postari pe zi? Exagerezi...

Au fost perioade mai nasoale ,cand dadeam view todays posts si nu era nimic .
10 useri activi si 5 posturi noi in fiecare zi nu inseamna forum mort.
replyReply
#40
(08-01-2014, 03:02 PM)Terente Wrote:
(08-01-2014, 02:30 PM)Hydrax Wrote: Imi pare rau, dar forumul nu se inchide nu? Si normal ca totul sa dus de rapa. Fara suparare dar din experienta mea, am fost moderator+ pe ogramada de forumuri. Aici ma regasesc. Si normal ca serverul e mort, dar vad ca nu va pasa asa de mult(la unii, nu zic de toti). Daca era sa va pese asa de mult va dadeati seama ca nici forumul nu mai are mult pana se ia o decizie.. Eu pe unele forumuri vad macar 10 posturi pe zi.. Aici abia daca vad 1, si cateodata nici macar atat. Mai multe am vazut acum cateva zile , si mai multe adica 5.. Deci sper macar ca forumul sa ramana.

In urma cu un an aveam peste 200 de postari pe zi. Cu ceva spam, intradevar, dar aveam. Nu e vorba de pasat. De ce zici ca nu ne pasa? Tu crezi ca noi aveam timp sa intram atatea ore pe server doar pt. a-l tine in viata? Nu.. trebuia sa mearga si sa reziste de la sine. Eu intram de placere cand puteam.. si ma jucam linistit.

Forumul ar fi fain sa mai reziste.. dar trebuie motive.
Daca se face spam ajungi si la 200-300.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii concurs christmas 2014 Szekemri 18 6,728 12-23-2014, 01:22 PM
Last Post: Cyrus35
  Sugestii: numele revistei Szekemri 44 13,006 09-03-2013, 01:13 PM
Last Post: D13g0
  Modificari pe forum Kristi 0 1,463 04-03-2013, 07:12 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)