Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru forum [2] - 2014
#71
(01-02-2015, 06:32 PM)Ciocoflender Wrote: Mda, mi se „luminează” numai la postările din ziua respectivă, nu la toate threadurile necitite de la ultima vizită pe forum până-n momentul respectiv. Sad

Imi zici un pic ce tema e selectata la tine? In mod normal, nu am avut problema asta niciodata.

http://www.worldofgothic.ro/forum/usercp...on=options
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#72
Ca sa nu zica lumea ca stafful lasa wogul sa cada si sa cada si etc. fara sa faca nimic, am schimbat emoticoanele care nu mai mergeau si sabia pe care ati castigat-o la concursu Legenda Myrtanei. Haha

Poate urmeaza si alte actiuni (de data asta unele utile), dar intr-un viitor mai indepartat putin.

Smile
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#73
Salut ,

Vin si eu cu o sugestie pentru toti fanii de aici, nu o sa fiu foarte lung, dar am sa scriu ceva Haha.

Si ca sa plec de undeva... de ce ne strangem noi aici? Raspunsul este simplu, pentru ca majoritatea dintre noi candva au intalnit un joc pe nume Gothic care le-a captat atentia, timpul, iar unora le-a furat chiar si inima. Nu sunt un utilizator vechi, m-am inregistrat in 2012 cand am descoperit site-ul + forum, si recunosc ca nu prea am intrat des, dar acuma m-am decis ca nu mai pot sta deoparte si vin cu o propunere pentru voi. Mai exact, noi intram aici ca sa comunicam, sa schimbam idei, pareri, vorbe, sa ne ajutam, sa dezvoltam lucruri noi s.a.m.d., ei bine de ce sa nu o facem pe un mic chat, pe care ne putem conecta la intrare? Cum ar fi sa fim conectati in acelasi timp pe un chat "Gothic" aici si sa putem sa vorbim in timp real? Desigur ca lucrurile importante vor fi notate pe Forum ca si pana acuma, dar un chat care sa ii stranga pe toti la un loc ar fi ca un Gothic Multiplayer, ca tot veni vorba... he he ....---->>> Gothic Multyplayer... Grin

Nu vreau sa fie Skype, World of Gothic Romania este aici nu pe Skype, astept parerile voastre, si daca sunt pro, eu pot intra pe un server de irc., ceea ce este foarte usor pentru mine deoarece multi ani mi-am pierdut timpul pe acolo si ma pot ocup de un canal de chat pentru noi, ca pe urma sa creeam aici pe site o intrare directa de unde vom putea intra mereu cu cel mai mic efort posibil.


Toate cele bune,
Daenvgiell
"Being second is to be the first of the ones who lose"
[Image: 850CsI8.png]
replyReply
#74
A fost propus de mai multe ori un chat dar mereu a fost refuzat. Nu cred ca acum isi vor schimba parerea. Grin
FlowerFlower
replyReply
#75
(05-07-2015, 09:08 PM)Tendō Wrote: A fost propus de mai multe ori un chat dar mereu a fost refuzat. Nu cred ca acum isi vor schimba parerea. Grin

Atunci ii fac reclama, stii ca pana la urma daca o tot vezi iarasi si iarasi, ori te saturi de ea si ii dai eject, ori incerci o data Haha.
"Being second is to be the first of the ones who lose"
[Image: 850CsI8.png]
replyReply
#76
Sa putem pune avatare mai mari, nu pot sa imi schimb avatarul deloc.
replyReply
#77
Cred ca ar arata urat cu avatar mai mare. Dar parca era o functie de autosize ca sa iti faca avatarul la marimea potrivita.
FlowerFlower
replyReply
#78
E singurul forum in care sunt avatare ca astea.
replyReply
#79
Nu ca ar fi mare lucru sa faci o poza singur de marimea potrivita da ma rog.
replyReply
#80
Da, dar se vede urata o poza mare facuta cat o unghie.
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Sugestii concurs christmas 2014 Szekemri 18 6,825 12-23-2014, 01:22 PM
Last Post: Cyrus35
  Sugestii: numele revistei Szekemri 44 13,132 09-03-2013, 01:13 PM
Last Post: D13g0
  Modificari pe forum Kristi 0 1,475 04-03-2013, 07:12 PM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)