Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme conectare Gothic Multiplayer.
#71
port forwarding faceam si noi ca sa mearga sa va conectati voi pe server... ai router?
replyReply
#72
Da.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#73
Hai ca o sa urmaresc si eu aceste discutii poate aflu cum sa nu ma mai deconecteze...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#74
(07-06-2014, 01:17 PM)cornel Wrote: Hai ca o sa urmaresc si eu aceste discutii poate aflu cum sa nu ma mai deconecteze...
Net bun.
replyReply
#75
Daca netul era "bun" de ce nu am probleme cu lag-ul sau deconectarile si pe alte jocuri??

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#76
Deci am incercat si la sormea pe laptop si tot asa face, cred ca e de la chestia cu port. Eu downloandez cu 8mb/s .
Si netul e de la RDS.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#77
(07-06-2014, 10:25 PM)Hydrax Wrote: Deci am incercat si la sormea pe laptop si tot asa face, cred ca e de la chestia cu port. Eu downloandez cu 8mb/s .
Si netul e de la RDS.

Ia incearca sa vezi daca ai deschis portul ala. Asta daca nu ai incercat. (n-am citit toate postarile de la inceput)

http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports/
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#78
Ce porturi?
Ce tre sa fac pe site ala?
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#79
Portul nu are legatura, de ala ai nevoie daca vrei sa deschizi un server din calculatorul tau.
FlowerFlower
replyReply
#80
poate nu e compatibil cu portul tau?
pe gameranger mai intalnesc tot felul de useri cu care nu sunt compatibil... si fie ca sunt eu host sau ei tot nu ne putem conecta intre noi.
Alt cont ai incercat sa-ti faci? Haha
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,800 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,418 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer - discuții generale Szekemri 291 60,256 08-26-2014, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,295 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)