Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Probleme conectare Gothic Multiplayer.
#81
(07-06-2014, 10:57 PM)Cyrus35 Wrote: Alt cont ai incercat sa-ti faci? Haha

Da. Si tot acelasi rezultat.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#82
Cand incerc sa instalez gmp.exe imi spune ca nu gaseste jocul si ca trebuie sa gasesc eu fisierul, okay, l-am gasit, si am dat sa se instaleze acolo, atunci mi-a dat eroarea aceasta:

Game not found in the specified directory in the previous step! The installation is interrupted.

Ma poti ajuta?

Quote:Instalarea modurilor poate influența negativ jocul Multiplayer
MDK-ul nu se instalează înaintea patchului pentru multiplayer.

Imi poti spune si mie ce este acela "MDK"? poate am gresit ceva.
replyReply
#83
@Nek23: MDK-ul n-are treabă cu jocul în sine. Sunt niște fișiere cu scripturi, tooluri, etc. Am specificat doar în caz că l-a instalat cineva.

Revenind la problemă, ce Gothic 2 ai? G2 Notr sau simplu?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#84
Instaleaza jocul din nou, fara moduri, mdk sau orice altceva, doar jocul, atat si o sa poti instala apoi.
FlowerFlower
replyReply
#85
(07-11-2014, 03:52 PM)Dorel Wrote: Instaleaza jocul din nou, fara moduri, mdk sau orice altceva, doar jocul, atat si o sa poti instala apoi.

Mersi, acum merge. O sa vad daca ma pot connecta la server si o sa dau un edit la acest post/sau eventual de vedem in joc Smile

EDIT: Am intrat in joc, si am fost trimis intr-un cerc ceva, unde trebuia sa dau /login
Am scris datele contului meu, insa imi spunea ca nu este niciun cont inregistrat cu numele asta...
replyReply
#86
(07-11-2014, 07:27 PM)Nek23 Wrote:
(07-11-2014, 03:52 PM)Dorel Wrote: Instaleaza jocul din nou, fara moduri, mdk sau orice altceva, doar jocul, atat si o sa poti instala apoi.

Mersi, acum merge. O sa vad daca ma pot connecta la server si o sa dau un edit la acest post/sau eventual de vedem in joc Smile

EDIT: Am intrat in joc, si am fost trimis intr-un cerc ceva, unde trebuia sa dau /login
Am scris datele contului meu, insa imi spunea ca nu este niciun cont inregistrat cu numele asta...

Contul se face pe multiplayer.worldofgothic.ro
FlowerFlower
replyReply
#87
Salut. am instalat gothic multiplayer dar am o problema:
Cum deschid gothicul pentru a merge online? intru cu Gothic multiplayer 0.1a R-9-2 si dau dublu click pe sv sau intru normal in gothic 2 notr.. ca nush e prima data.. am dat dublu click pe sv si apare asta: Could not open gmp_connect.cfg (error:3)
replyReply
#88
(07-13-2014, 10:31 AM)Moderation Wrote: Salut. am instalat gothic multiplayer dar am o problema:
Cum deschid gothicul pentru a merge online? intru cu Gothic multiplayer 0.1a R-9-2 si dau dublu click pe sv sau intru normal in gothic 2 notr.. ca nush e prima data.. am dat dublu click pe sv si apare asta: Could not open gmp_connect.cfg (error:3)

Deschizi Gothic Multiplayer. Si pentru cealalta problema, aveai rezolvarea mai in spate in acest topic.

(06-30-2014, 12:07 AM)Dorel Wrote: Pune asta in folderul Gothic 2/System, sa editezi tu fisierul si sa pui alt nume acolo, caci e al meu. Poti edita cu un editor de text, ca notepad.
FlowerFlower
replyReply
#89
merge sa intru dar nu merge loginul... am facut cont pe acel site... apas t si scriu /login moderation *********
si zice ca nu exista acel cont..
ma puteti ajuta? merge si un cont :3
replyReply
#90
(07-13-2014, 11:40 AM)Moderation Wrote: merge sa intru dar nu merge loginul... am facut cont pe acel site... apas t si scriu /login moderation *********
si zice ca nu exista acel cont..
ma puteti ajuta? merge si un cont :3

Ai grija sa nu contina parola simboluri extrem de ciudate.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,800 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,418 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer - discuții generale Szekemri 291 60,266 08-26-2014, 08:06 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,299 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)