Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
Te ajutam eu cu lizard cum il ajutam pe Terente, fara grupa. Haha
Mda .. Terente zi te rog ce trebuie sa fac pentru a deveni gardian al orasului (secta fara suparare dar nu e de mine treaba asta cu zeii... Sunt mai mult baiat de actiune)
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
(07-21-2014, 01:19 AM)Moderation Wrote: (secta fara suparare..)

Nu cred ca se supara nimeni ca te pierde tocmai pe tine. Noteeth
Daca vrei actiune baga.te cu mercenarii, doar nu vrei sa stai toata ziua in oras, nu?

Mai ales ca si in oras îl slujesc pe Innos.
Decât sa faceti spam, mai bine intrați pe server.
ce se întâmplă? Ieri eram doar eu, apoi a mai apărut Zabuzz la apel dar a tr sa iasă si apoi a mai fost creol. Aseară nu era nimeni. După o ora am iesit si eu, azi tot asa. Sad
Stiu cum e cyrus.... Ieri am stat 2 ore frate nimic , nici un semn de viata...e naspa rau cand nu intra nimeni pe server....
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
Da asa este nu prea a mai fost activitate in ultimele 3-4 zile...deschid launcher-ul vad 0 sau 1 online ..nici numai intru ..nasol.
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
Ce ultimele 3-4 zile Haha de o sapt ma joc singur pe sv...
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
Eu am zis ca nici vara nu mai intra playeri.
Nu inteleg ceva. Cineva minte pe aici. Stiu cine, de fapt. Am auzit ca Moderation spune lumii ca eu ii spun sa vorbeasca cu altii ca sa devina el mai mare in grad.

Eu nu i-am zis lui Moderation sa vorbeasca cu nimeni. Se pare ca minte baiatul cam mult. Va dau pm-ul pe care i l-am trimis si se pare ca l-a reformulat calumea.

Quote: Moderation Wrote:Ce trebuie sa fac sa fiu gardian al orasului ?????
Mai intra si tu pe forum Haha
Cum il cheama pe soul(regele) pe forum ?


Soul of darkness este Spiridusul.
2. Nu am timp de forum si de server momentan.

Alt pm in spoiler.
Show Content
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,799 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,417 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 26,987 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,292 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)