Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
Am 4 pm-uri noi si toate sunt de la el, ii zic ca nu pot intra acum pe gmp si tot trimite pm-uri....
Parca vad ce zice "vreau gold.ul promis, sunt cetatean al khorinisului si am drepturi" Haha)
ce ziceati de serseby??
Tocmai d.asta Sleeper l-a lepădat si l-a alungat din Noua Fratie, plus ca nu găsise locatia taberei însă un frate a fost mai umil si l-a ajutat cu sfaturi.
Cand va faceti timp sa intrati pe server sa ma anunati si pe mine ca sa pot iesii din inchisoare ca mi-am testat agilitatea cand se inchidea usa,dar acum nu mai pot iesii Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
De fiecare data a intervenit un copil disperat de rang si a stricat joaca. Propun ca cei care sunt prinsi facand magarii sa fie banati.
Nu mai are cine sa fie banat, nu mai sunt playeri, ma gandesc serios sa il inchid, nu are rost. Smile
FlowerFlower
Lipsa de playeri cred ca are legatura cu jocul... Datorita vechimii.. Graficii...
Multi gameri din cauza asta nu joaca. Pacat
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
Pai s-a dus ca nu a fost cine sa-l faca sa fie fain... toti s-au concentrat pe level/gold/rank.... nimanui nu i-a pasat de poveste sau doar cateorva persoane...
Cand jucati Gothic voi va concenctrati "Aaaaa vreau level 99 si toate armele din joc~!!!",cred ca nu, levelul si itemele erau mai mult optionale cel putin pentru mine...eu ma concentram sa aflu cat mai mult din povestea lui fascinanta si vroiam un echipament bun doar ca sa nu fie nevoie sa dau save din 5 in 5 minute...

BtwGrinoar eu cred ca rp-ul nostru din colonie chiar daca era mai mult imaginar era fain?
Si acum imi amintesc cum pierdeam ore bune asteptand sa se deschida serverul si cum complotam cu soul impotriva celorlalti Grin
Deci hai sa facem un Gothic care sa fie Gothic, nu un MMORPG de rahat in care cresti in level pana iti sta pulsul si dupa dai dracu jocul...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
Am facut deja asta, adica un Gothic MP(pe Untold Chapter) care sa fie Gothic, adica un Rp, nu MMORPG, etc, doar ca nu vreau sa mai platesc iar si sa nu joace nimeni. Tongue
FlowerFlower
O sa fie rp pe server cand o sa fie un white list, pana atunci ramanem cu speranta ca ai cu cine juca Haha.
(07-29-2014, 11:03 PM)Dorel Wrote: Nu mai are cine sa fie banat, nu mai sunt playeri, ma gandesc serios sa il inchid, nu are rost. Smile

Close it. Si vedem cum facem daca si cand vrem sa-l deschidem.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,800 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,418 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 27,043 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,299 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)