Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
Se inchide forumul sau serverul ? Sad Daca e sa se inchida forumul o sa fie cel mai nasol lucru. E destul ca nu pot juca GMP (Ca as sta non-stop pe el) pai sa se mai inchida si forumul cred ca.. ma-s plictisi.. Aici mai vedeai parca ca povestea Gothic si Risen te readuceau in pieile personajelor. Nu stiu... Dar paraca aici ma regasesc, aici toti playerii par ca din gothic, un joc ce multi nu l-au descoperit desi este unul mult mai tare si mai frumos decat noile jocuri gen GTA 5. Acest joc poate ca are grafica frumoasa si ogramada de chestii, dar gothic este unul de neuitat. Si imi pare rau ca nu multi au experimentat jocul. Mai nou se promoveaza jocurile violente .. Desi eu as alege GMP de cat GTA 5, si va zic sincer.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
Serverul se inchide ? Daca da dati.mi va rog altul ca ma plictisesc fara gmp
Incepator dar nu prea in Gothic

Respect tuturor membrilor acestei comunitati dar in special lui Terente, cornel, soul si Kalatas pentru ajutorul acordat pana acum
Nu ne bagam pe teamviewer sa iti deschid eu gothic-ul? Poate ca singur nu esti in stare sa cauti ceva.
(08-01-2014, 12:03 AM)Moderation Wrote: Serverul se inchide ? Daca da dati.mi va rog altul ca ma plictisesc fara gmp

Pff.. nu inteleg de ce intrebi, nu intrai, nici macar nu stii ca l-am inchis de 3 zile. Smile
FlowerFlower
Imi pare rau, dar forumul nu se inchide nu? Si normal ca totul sa dus de rapa. Fara suparare dar din experienta mea, am fost moderator+ pe ogramada de forumuri. Aici ma regasesc. Si normal ca serverul e mort, dar vad ca nu va pasa asa de mult(la unii, nu zic de toti). Daca era sa va pese asa de mult va dadeati seama ca nici forumul nu mai are mult pana se ia o decizie.. Eu pe unele forumuri vad macar 10 posturi pe zi.. Aici abia daca vad 1, si cateodata nici macar atat. Mai multe am vazut acum cateva zile , si mai multe adica 5.. Deci sper macar ca forumul sa ramana.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
Vezi pe alte forumuri post-uri facute pentru a avea cele mai multe post-uri si facute la SPAM.
Eu as juca acum ultimull COD dar nu imi permite rajnita asta.
@Roby +1 Haha
Hei salut baieti , nu sunt nou, poate Dorel si spiridusu ma mai cunosc xD
Din ce citesc aici (2 -3 posturi) sa inteleg ca ati terminat-o cu sv gmp??
E "game over".
Pai ce s-a intamplat de il inchide?
Se sinucide Dorel si ia serverul odata cu el ...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,799 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,417 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 27,012 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,293 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)