Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gothic multiplayer - discuții generale
(07-30-2014, 09:43 AM)Terente Wrote:
(07-29-2014, 11:03 PM)Dorel Wrote: Nu mai are cine sa fie banat, nu mai sunt playeri, ma gandesc serios sa il inchid, nu are rost. Smile

Close it. Si vedem cum facem daca si cand vrem sa-l deschidem.

Un role play in Colonie ar fi bun. Smile
__________________________________________-

Pe 13 se inchide.
FlowerFlower
Vara vitoare Haha
crezi ca mai rezista forumul pana vara viitoare? Grin
eu nu am mai intrat pt ca:
Show Content
Tocmai de asta nu am mai intrat, nici nu am mai facut event-uri si nimic imi pare rau, pt ca incepuse sa se prinda ceva, dar asta e. Poate cu alta ocazie o sa fie mai bine(sau mai mult ca sigur nu Sad ).
Singura salvare pt forum e RISEN 3, daca prinde bine la public atunci se va reintruchipa in fanii gothic + the new RISEN fans si vom avea 100+ useri plus care poate vor incerca un GMP sau GUC, daca nu "Vesnica lui pomenireeee!" Sad
Ai mare dreptate... daca cadem in cazul "vesnica lui pomenireeee" macar sa mai fie deschis 1-2 luni vara sa mai povestim cateceva....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(07-30-2014, 09:05 PM)Cyrus35 Wrote: crezi ca mai rezista forumul pana vara viitoare? Grin

Nu o sa mai reziste. Risenul n-a starnit interes niciodata pt. romani.. cel putin pentru a intretine o comunitate.

E pentru prima data cand am zis asta, dar nu prea ar mai avea rost sa prelungim noi o viata chinuita. Mai bine ii facem un sfarsit frumos, un sfarsit fara moderation si sirseby si altii. Un sfarsit fain.

Sa vorbim si cu Kristi si luam o decizie.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Roleplay.ul din colonie a fost prea smecher... chiar daca era mai chel in scripturi. Ne.am distrat foarte tare pentru ca cei ce jucau isi dadeau silinta sa faca roleplay, cel putin eu imi doream sa prinda viata. Era de ajuns sa faca liderii, iar ceilalti n.aveau incotro, pana cand au aparut lichele. Nameless hero si acum ma injura pe skypeHaha
(07-31-2014, 02:12 AM)Cristian Wrote: Roleplay.ul din colonie a fost prea smecher... chiar daca era mai chel in scripturi. Ne.am distrat foarte tare pentru ca cei ce jucau isi dadeau silinta sa faca roleplay, cel putin eu imi doream sa prinda viata. Era de ajuns sa faca liderii, iar ceilalti n.aveau incotro, pana cand au aparut lichele. Nameless hero si acum ma injura pe skypeHaha

:Saluta-l din partea mea si spunei sa nu renunte la ce si-a propus Haha

Revenind nu avem nevoie de script-uri gramada, adica nu avem nevoie de foarte multi boti ca se face lag inutil...cel mai bine sa fie cativa gardieni prin old camp ca sa nu mai fie asa pustiu si niste monstrii pentru carne si trofee, dar nu 1100+ de boti cred ca daca am ramane cu cat mai putini ar fii fain.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
Forumul era dus de ceva timp, pentru ce mai e deschis daca activitatea e 0.
Cyrus, si vara trecuta sa nu crezi ca era mare activitate si a rezistat.
ehh daca se inchide... e nasol... trebuie sa facem o alta comunitate ceva Haha unde mai dau eu de informatii?
Grupul de pe steam va fii noul forum Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Mai exista Gothic multyplayer ? ShadowZz 2 1,799 08-24-2016, 12:44 AM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,417 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd
  Probleme conectare Gothic Multiplayer. Hydrax 100 27,009 08-17-2014, 09:39 PM
Last Post: Edd
  Gothic II Untold Chapter Edd 41 15,293 08-02-2014, 06:37 PM
Last Post: Edd
  Gothic multiplayer 2014 - Tutorial instalare Szekemri 0 2,297 06-28-2014, 11:36 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)