Poll: care sunt cei mai buni prieteni ai lui nameless?
You do not have permission to vote in this poll.
diego
26.80%
26 26.80%
milten
16.49%
16 16.49%
lares
5.15%
5 5.15%
lester
10.31%
10 10.31%
gorn
15.46%
15 15.46%
lee
9.28%
9 9.28%
xardas
16.49%
16 16.49%
Total 97 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cei mai buni prieteni
#1
care credeti ca este cel mai bun prieten(sau cei mai buni) al lui nameless din gothic1 ?? puteti spune si de ce . spre exemplu eu cred ca xardas,gorn si diego sunt cei mai buni prieteni ai lui nameless deoarce ii sunt de un real ajutor si se comporta prieteneste(nu ca idiotul de bullit care-ti da pumni in fata)
replyReply
#2
Prietenii mei cei mai buni in gothic 1 sunt Diego,Lee,Gorn si Xardas ma simpt foarte atasat de ei deoarece dealungul calatorii prin colonie mi-au fost de un real folos si de aceia consider ca sunt cei mai buni prieteni ai mei.
replyReply
#3
In primul rand Xardas il ajuta cel mai mult pe erou si este mentorul acestuia. Si al doilea ar fi Diego, pt. ca iti salveaza viata la inceput si te ajuta sa te integrezi in colonie.
replyReply
#4
Pe Xardas nu l-as numi "prieten", el e doar un personaj foarte important in joc cu care trebuie sa purtam acele dialoguri lungi pentru a afla noutatile, ex:inceput G2. Dar prieteni adevarati sunt cei 4: Diego (singurul care i-a dat o mana de ajutor unui condamnat la inceput cand acesta nu avea nimic), Milten (gata sa te ajute cu un scroll sau informatii), Gorn (face loc in puzderia de snapperi, orci, undead cu ditamai toporu') si Lester (asta mai putin...de fapt nu stiu ce-i cu el, in G1 au avut nevoie de un om de legatura in Swamp Camp si a ramas in gashca).
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#5
In Gothic III, toate NPC-urile cunoscute personal de catre Nameless Hero ii sunt prieteni apropiati (nu conteaza cat de apropiati ii erau in Gothic-urile precedente). Astfel jucatorul are o lista lunga de prieteni: Diego, Milten, Lester, Gorn, Xardas, Lee, Angar, Lares, Vatras, Saturas, Cronos, Nefarius, Merdarion, Riordian si Myxir. Wow!
replyReply
#6
Eu m-am mirat in G3 cat de prietenosi sunt fostii cunoscuti ai eroului, fratii de suferinta din colonie. Dusmani vechi nu prea am gasit, sau am uitat... spuneti voi...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#7
Cei mai buni prieteni ai eroului cred ca sunt Xardas, Diego, Milten, Gorn si Lee, pentru ca il ajuta foarte mult pe erou.
I'm back=)):hi
replyReply
#8
toti sunt prieteni lui nameless toti il aju in joc (ma refer la Lee Xardas Giego Gorn Miltem Lester)
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#9
vai doamne... toti care apar si in g2... aia sunt prietenii... Smile nu mai excludeti ...
replyReply
#10
Nu si Dexter, si sa nici nu vorbim de NotR unde eroul are cativa dusmani rai...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)