Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru server
#1
Dupa cum v-ati dorit, am realizat threadul de sugestii.

Incercati sa separati discutiile generale de acest thread in postarile voastre. Like
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Va propun sa faceti o carte(daca puteti sau daca se poate face)in care sa spuneti povestea gothic-ului, povestiti pe parti si pe capitole ideeile generale si poate chiar si hints. Aceasta carte sa fie pusa la magazin cu un pret cat de cat decent. Si mai propun sa ma ajutati pe mine sa imi pot rezolva gothic-ul va rog frumos!
Cam asta a fost , bafta!
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#3
Sa putem scoate sabia in oras, nu e prea RP sa nu pot scoate sabia in oras, face DM?Faci o poza.
replyReply
#4
Mie personal mi-ar placea sa fie guilde implementate ..sa nu fie absolut orice armura la shop sa fie shop pt fiecare guilda si numai lideri sa poata da armuri specifice guildei respective celor care vor sa apartina de ex: Manastirei , sa fie cineva lider si sa aiba 2-3 subalterni care sa poate accepta si ei playeri noi sa ii testeze in diferite misiuni etc...regele sa dea niste misiuni mai grele in asa fel incat sa fie un fel de concurenta intre guilde care este mai eficienta etc..fiecare dintre noi sa avem poveste personala cum am ajuns din VoM ce am facut dc am vrea sa ne alaturam guildei respective...si etc.. poate este prea greu de realizat ce doresc eu dar am mai auzit discutii pe /g intre playeri care ar dori cam acelasi lucru... este cam greu sa mi imaginez ca sunt tot timpul in pielea unui personaj foarte tare, bun sau rau...cand tot ce pot face este sa stau pe capul lui Andre sa mi dea ceva de vanat. Apreciez foarte mult ce ati reusit sa faceti pana acum este foarte tare ideea tot ce mi doresc este ca severul sa fie putin mai diversificat..dar incaodata este doar parerea mea. Multumesc
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#5
+1 Zabuzz. RP la maxim Haha Grin
"I will not be forgotten, this is my time to shine. I've got the scars to prove it, only the strong survive.
I'm not afraid of dying, everyone has their time. Life never favored weakness, welcome to the pride!"

[Image: large.gif]
replyReply
#6
Am mai avut asta si vara trecuta, iar playeri nu jucau deoarece nu li se parea corecat ca cinvea(liderul) sa fie mai presus de ei, de aceea am trecut la versiunea actuala.
FlowerFlower
replyReply
#7
Liderul e facut sa fie mai presus ca subalternii lui acum poate nu toata lumea intelege definita cuvantului "lider" + nu ar fii nevoie de asa multi lideri cate guilde sa fie 3 maxim 4..cred ca ar fi deci 3 sau 4 lideri, nu am jucat vara trecuta e prima data cand intru pe gmp, ziceam si eu ca ar fii mai atractiv. Sper doar sa fim mai multi on, Bft.
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply
#8
Se poate schimba spawn-ul unui player ?
replyReply
#9
(07-15-2014, 11:18 AM)soul of darknes Wrote: Se poate schimba spawn-ul unui player ?

Locatia de spawn? Porbabil da, cred ca usor, nu am incercat pana acum.
FlowerFlower
replyReply
#10
Salut baieti. Ma gandeam daca am putea avea si noi un server de teamspeak sau ceva sa putem comunica mai usor . Smile
[Image: desc_rcare.jpg]
IGN:zHyuga
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Server de GMP (English Only) Rhobar 31 8,118 12-13-2015, 01:26 PM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,379 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)