Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii pentru server
#31
(02-14-2015, 07:36 PM)ShadowZz Wrote: Am o groaza de sugestii dar pacat ca este inchis Sad
Oricum sper sa-l redeschideti, ca m.am saturat de polonezii aia infecti , si alte servere in Engleza nu exista zzzz

O sa il redeschidem. Asta daca sunt destui oameni interesati si capabili de roleplay in Gothic MP. Grin
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#32
well, sper ca o sa fie cu Level system si nu cacaturi ca la polonezii aia sa stai afk 24/7 si sa astepti pe unu si altu.
Level system e mai bn omori mobi si e si distractie + G1 map ar fi bestial cu orcii aia , o sa fie chiar meserie si am destui care vor sa joace server in Engleza . Deci o sa mearga stai chill Smile
" Fight For Glory "
replyReply
#33
Nu mai joaca lumea Gothic, asta e realitatea.
replyReply
#34
visezi u ma Haha) cum dreq serverele alea sunt full atunci ?? sunt dar multi nu stiu poloneza si asteapta un server in Engleza cv. Polonezi aia joaca G mult 24/7 =))))
" Fight For Glory "
replyReply
#35
Ultimul server a fost mmorpg.. adica cum zici tu cu level, mobi etc.. doar ca nu putea ramane deschis pentru 2 playeri pe zi.. si poate nici atat.
FlowerFlower
replyReply
#36
man nu sunt 2 playeri iti zic io ca am multi care vor sa joace server in Engleza dar nu gasesc... + de pe forumu asta si unii care ai stiu eu putem sa facem 10+ si daca merge bn intra si cativa polonezi care stiu Engleza
" Fight For Glory "
replyReply
#37
Momentan nu cred se merita sa redeschidem un server. Flower Si daca imi aduc eu aminte tu erai unul dintre playerii care isi luau kick din 5 in 5 minute pentru ca aveau impresia ca pot face orice, vb cum vor etc..
FlowerFlower
replyReply
#38
Voi vreti sa deschideti serverul de gothic si sa aiba playeri din prima.
Nu o sa fie niciodata server de gothic , decat discutii Haha
uite ce arma am bagat
ce pacat ca joc doar eu
replyReply
#39
cand man lu.am eu kick =))) ca nu cred ca v.am injurat sau altceva . Cand ati bagat systemu cu level nu cred ca v.am zis nik. Kick am primit cand era g1 map sigur cred Smile Asa ca plz Smile
" Fight For Glory "
replyReply
#40
(02-15-2015, 03:15 PM)meph144 Wrote: Voi vreti sa deschideti serverul de gothic si sa aiba playeri din prima.
Nu o sa fie niciodata server de gothic , decat discutii Haha
uite ce arma am bagat
ce pacat ca joc doar eu

Nu vrem playeri din prima, dar avand in vedere ca nu intra nimeni si trecusera doua luni si ceva de cand era deschis (24/7) nu avea rost sa il mai tinem deschis.
FlowerFlower
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Server de GMP (English Only) Rhobar 31 7,950 12-13-2015, 01:26 PM
Last Post: ShadowZz
  Intrebare server gothic Lukas1994 4 2,356 09-03-2014, 11:28 PM
Last Post: Edd

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)