Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ajutoor
#21
(07-11-2014, 08:09 AM)Moderation Wrote: Ce e cu harta asta ? Eu am intrebat unde il gasesc pe pedro dupa ce a furat ochiul lui innos

Asa. Si Soul te-a ajutat. Care este problema? Doar nu vrei sa-ti zica toata misiunea.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#22
Nu dar l.am cautat peste tot si nu l.am gasit si vreau sa imi ziceti unde il pot gasi ca nu prea mai am potiuni si nici bani nu am multi si ma omoara seeker-ii aia care vor sa ma omoare
#23
(07-11-2014, 10:15 AM)Moderation Wrote: Nu dar l.am cautat peste tot si nu l.am gasit si vreau sa imi ziceti unde il pot gasi ca nu prea mai am potiuni si nici bani nu am multi si ma omoara seeker-ii aia care vor sa ma omoare

Pai are legatura cu acei seekeri. Smile Ai gasit ceva pe acolo? In zona aia/.?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#24
Seekerii apar peste tot... Vreau sa imi spuneti unde e pedro ca ma omoara ca nu mai potiuni ca am cautat peste tot si tot am dat de ei...
#25
Unde arata soul pe harta e Circle of Sun sau ceva de genul se numea... acolo gasesti niste seekeri cu ochiul lui Innos...
Btw: cu ce guilda esti? mercenary/paladini/magi?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
#26
Pai merg pe paladin... As vrea sa ma fac magician al focului dar nu stiu cum sa ma mai schimb.... Ma puteti ajuta...?
#27
Nu mai poti daca esti militia.
#28
Unde gasesc un magician de apa sa il inlocuiasca pe vatras in oras pentru a repara ochiul lui innos ? Era un templu cu o groapa .. Inauntruu erau magicieni de apa dar nu merge la ei
#29
(07-11-2014, 03:20 PM)Moderation Wrote: Unde gasesc un magician de apa sa il inlocuiasca pe vatras in oras pentru a repara ochiul lui innos ? Era un templu cu o groapa .. Inauntruu erau magicieni de apa dar nu merge la ei

O să meargă. Mai fă misiuni.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#30
(07-11-2014, 10:15 AM)Moderation Wrote: Nu dar l.am cautat peste tot si nu l.am gasit si vreau sa imi ziceti unde il pot gasi ca nu prea mai am potiuni si nici bani nu am multi si ma omoara seeker-ii aia care vor sa ma omoare
Pe Pedro o sa il gasesti pe la sfarsit.
Trebuie sa il omori pe Raven si sa vina un magician de apa in oras sa il inlocuiasca pe Vatras, poveste lunga, fa ce a zis Terente.

@Cornel Mr. Obvious.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)