Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aloha
#1
Cu mandrie pot spune ca sunt un fan inrait seriei Gothic.
Primul joc RPG jucat vreodata a fost Gothic 1,prin anul 2002,am fost fascinat de aceea lume mare,nonlineara plina de lucruri de facut si quest-uri de finalizat.
M-am atasat de jocul acesta,pana prin 2006 cand am vazut in magazin revista LEVEL (RIP LEVEL,i will never forget you)din 2006 care continea 3 CD-uri cu jocul gothic 2,am ramas prost cand am vazut,evident ca l-am cumparat,jocul era intradevar uimitor,pana in 2007-08 cand mi-am cumparat gothic 3,a fost oarecum scump dar credeam ca merita,personal, pot sa spun ca de la gothic 3 in sus sa dus dracu toata frumusetea seriei dar.....ceva s-a schimbat,nu mai avea acel ceva care m-a fascinat initial....oricum,fapte consumate....Sper sa ne intelegem si ma bucur ca exista o comunitate dedicata acestui joc minunat.

Despre moah.
Ma numesc,Lukas,am 20 de ani,din Bucuresti,iubesc muzica urbana romaneasca (dragonu,chimie,cedry2k,Kazi Ploae,Doc,Deliric1,Vlad Dobrescu,Tranda,Junky,Praetor,Nwanda etc.)
din 2006 pana prin 2008 am fost la liceul de arte plastice Nicolae Tonitza,am decis sa ma mut ca nu-mi gaseam locul acolo,poveste lunga.
Ador jocurile tip RPG,simulator si un pic de shooter,battlefield 3 mai pe sleau.
replyReply
#2
La noi in Timisoara cei de la arte deseneaza tot timpu copaci, e la fel si acol? Haha
replyReply
#3
No,desenam vaze idioate cu fructe langa sau obiecte grometrice
replyReply
#4
Si pa unde te-ai mutat? Alt profil sau alta scoala?
replyReply
#5
Liceul de aeronautica Henri Coanda,si am picat bac-ul ,yeeeee,de 2 ori
replyReply
#6
Ma gandesc ca aveai mai multe sanse sa il iei daca ramaneai la arte.
replyReply
#7
Oricum nu ma simteam bine acolo,singurul motiv pentru care m-am dus este ca a insistat maicamea,motivul pentru care a vrut neaparat sa intru acolo este ca si frate-su a facut liceul acolo,matusa mea,sotul matusii mele.oricum nu-mi placea desenul dar am train niste momente awsome acolo.
N-a fost dupa mine desi imi doream sa-mi aleg singur calea.
replyReply
#8
Trist sa ai mame de genu.
replyReply
#9
e trist ca parinti tai sa aleaga ce-i mai bun pentru tine?
Oricum,trebuia sa dau proba acolo de inscriere,sincer nu ma asteptam sa iau 10 la desen , 9,5 pictura si 9,5 la sculptura
replyReply
#10
E trist, ca deobicei sunt cam egoisti cand aleg, dar mno, am vazut niste prunci care n-au treaba cu desenu si totusi au intrat la arte, asta la noi, poate au nevoie de elevi.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)