Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars Galaxies
#31
si nu ai putut sa-mi spui pana acum?
Eu sunt foarte sigur ca n-am gresit numele,cred ca ai scris tu gresit

Incearca sa fi mai specific cand zici "nu te-am gasit acolo"
Show Content
replyReply
#32
M-a gasit Hydrax pe FB si n-ai putut tu......
Show Content
replyReply
#33
L-am instalat si eu si a durat pana am gasit cum sa schimb controalele in weekend sau in seara asta o sa ma apuc sa joc initial pare fain....

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#34
misto,facem un mic grup,joaca si hydrax,poate ne facem un guild sau un oras de romani cine stie,cred ca am fii singurii ....
Daca ne vedem in joc va dau niste case sa vi le puneti unde vreti voi,poate va cumpar si armuri,arme ca am facut destul de multi bani astazi cu niste misiuni care dau 20-25k credite (e foarte mult in comparatie cu misiunile normale care dau reward 2-3k)

vezi ca nu prea poti sa schimbi controlul cu mouse-ul,daca vrei sa umbli in setari,inventoriu alea,alea apasa ALT ca sa poti sa misti cursorul peste tot sau

CTRL+I inventoriu
CTRL+O optiuni
CTRL+A animatii (gen sa sari,dansezi,razi ,plangi...sunt peste 500 de animatii ,nu le stiu pe toate)
CTRL+C caracter (unde itiv ezi lvl-ul ,in caz ca mai uiti cum te cheama,cat de aliat esti fata de empire/rebel etc)
CTRL+S skill (iti vezi skill-urile basicly)
CTRL+M harta locala
CTRL+V harta planetei
Show Content
replyReply
#35
Eu sunt pe joc Hydrax BMN adica numele alea 2.. Sunt human si m-am dus pe o planeta la nimereala.. Si bine ca ai zis faza cu mouse, ca nu puteam sa ma joc Haha
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#36
Am sters characterul si nu mai pot sa fac altu 24 de ore Haha
replyReply
#37
De unde il pot "cumpara" si eu ?PM
replyReply
#38
De pe net.. jocul pi*****, adica TPB daca ma intelegi Haha Acea firma de jocuri Smile ! Si apoi SWGme il instalezi si cred ca te descuri, si sa nu uiti sa iti faci cont Smile .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#39
Pe mine ma cam lasa rece jocul asta... adica misiuni in care habar nu ai unde sa te duci si ce sa faci si combat-ul care este de tot rahatul...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#40
Dean winchester


Attached Files Thumbnail(s)
   
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)