Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Star Wars Galaxies
#41
(09-20-2014, 10:07 AM)meph144 Wrote: Am sters characterul si nu mai pot sa fac altu 24 de ore Haha

Daaa,e o chestie cu baza de date ...


Meph ,ti-ai facut casa langa Mos Eisley? xD ,cauta numele Ruzzo in joc,eu sunt ala,hai ca ne facem cartierul Ferentari acolo Haha


Cornel.
Jocul este foarte diferit fata de SWG care era detinut de SOE,asta este privat,in SWG original erau quest-uri chestii,toata lumea este multumita de cum este facut,nu e greu sa te duci la un terminal de misiuni si sa-ti alegi de acolo ce vrei,si nu-ti place sa apesi pe CTRL+V sa vezi unde trebuie sa mergi daca nu poti vedea sageata (aia albastra care e in mijlocul ecranului)care te duce la misiune,haterii astia xD Fir-ati ai dracu cu WoW-l vostru ca nu mai faceti diferenta dintre un joc bun si unu prost



Hydrax poti sa-i dai copy-paste la ce ti-am zis pe facebook si sa dai PM lui "soul of ...." ,multam
Show Content
replyReply
#42
am uitat sa postez screenshot-ul

http://postimg.org/image/wm8i59pwp/
Show Content
replyReply
#43
Nu am casa mam plimbat, cand incerc sa fac misiuni vin cate 5 si imi rup capul.
replyReply
#44
Eu m-am imprietenit cu un americam de vreo 25-30 de ani si vb cu el pe skype cand ne jucam Haha . Are si sotie si copii, practic ar putea sa imi fie tata.
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#45
Parca e Fallout in Tatooine
replyReply
#46
No hai ca mai ii dau o sansa jocului doar pt ca vreau sa devin sith lord Haha

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#47
eu am vorbit la telefon cu unu de 31 de ani care trebuia sa ma ajute cu un AFK macro ca mi-sau stricat castile,majoritatea sunt de peste 25-30 de ani,sunt fosti jucatori SWG pe cand nu expirase licenta.
Show Content
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)