Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nemulţumiri/contestaţii/discuţii
#1
Nemulţumiri/contestaţii/discuţii despre decizia luată de stafful
WorldofGothic România



Aici se vor discuta şi se vor posta toate cele menţionate mai sus. Voi modifica şi în regulament paragraful în care am scris că decizia stafului nu se discută. E extrem de prost pusă acolo. Decizia se poate contesta, bineînţeles.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
Aha a căzut cortina Haha)
replyReply
#3
(09-06-2014, 10:37 PM)Cyrus35 Wrote: Aha a căzut cortina Haha)

N-a căzut! Shadow
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#4
Ok boss! Haha
replyReply
#5
Trebuie sa-si ia cineva warn ca sa se refaca regulamentul,eu cred ca a meritat.
Daca nu se rezolva problema mea macar ceilalti au o sansa.
replyReply
#6
(09-06-2014, 11:01 PM)Lukas1994 Wrote: Trebuie sa-si ia cineva warn ca sa se refaca regulamentul,eu cred ca a meritat.
Daca nu se rezolva problema mea macar ceilalti au o sansa.

Wow, usor ca nu te-a martirizat nimeni. Ti-am mutat 2 topicuri de ajutor in topicul special creat pentru acel lucru. Apoi ai mai facut inca unul, in care ti-am zis sa nu mai repeti sa creezi noi topicuri inutile si l-am inchis pe acela si l-am lasat acolo ca sa-l vezi. Si apoi te-ai mai trezit pe urma sa mai deschizi altul pe care ti l-am sters deoarece aveam impresia ca ma iei la misto. Necunoasterea legilor nu e o scuza. Daca nu ma crezi, du-te si sparge niste banci (nu chestiile alea din parcuri) si apoi spune politistilor ca nu stiai ca nu ai voie si sa ma anunti daca functioneaza. Wink
replyReply
#7
Tu chiar ai impresia ca stau sa ma uit la toate topicurile?este o diferenta intre ce se intampla pe un forum si ce se-ntampla in viata reala(sper ca stii care-i diferenta....sper)N-ai putut sa-mi spui ce ai facut cu topic-urile alea,eu si uitasem de ele ,tu zici de un topic care mi-ai inchis,spune-mi sa nu mor prost,despre care topic vorbesti?deja am impresia ca tu ma iei la misto si esti imatur.Ti-e greu sa apesi pe numele contului meu si sa apesi pe "send private message" si sa ma anunti acolo ca mi-ai inchis un topic?Dar nu,ai preferat sa ma anunti intr-un mod indirect sa sa faci pe admin-ul inchizandu-mi topicul.Daca asta este atutudinea unui admin aici atunci prefer sa plec,ca devine penibil la un moment dat.
replyReply
#8
E greu sa nu faci pe admin-u' cand esti admin-u'.
replyReply
#9
n-ai inteles la ce ma refeream.
Adica-i place sa faca pe "bosu",si chiar am observat ca nu sunt singura persoana care are ceva de impartit cu el/ea
replyReply
#10
(09-06-2014, 11:59 PM)Robi Wrote: E greu sa nu faci pe admin-u' cand esti admin-u'.

Multumesc pentru contributia ta inestimabil de valoroasa. Astept si alte posturi la fel de fascinante si in continuare.

@Lukas1994: M-am uitat iarasi peste toata treaba asta si ce sa vezi, individul caruia i-am transformat 2 topicuri in posturi si le-am mutat in topicul de ajutor este ... Deneky, nu tu Haha)) Ciudata treaba, nu inteleg de ce te-am confundat cu Deneky. Warn retras si imi cer scuze. Smile
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)