Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WoW - WoD
#1
A apărut un nou video pe site.
http://eu.battle.net/wow/en/game/lore/sa...#episode-2
bineineles threadul e pt World of WarCraft - Warlords of Draenor
replyReply
#2
Nu era un thread facut pentru wow deja?
replyReply
#3
Nush, oricum sunt mobile si mi.e greu sa caut si plus asta e noul WoD :p daca se considera ca trebuie mutat sa.l mute. Smile
replyReply
#4
Sa caute...moderatorii, ca e treaba lor Haha.
Oricum, poate o sa ajung si eu sa-mi platesc o luna doua de wow, asta daca ma motiveaza destul expansiunea asta noua.
replyReply
#5
care-i diferenta intre world of warcraft si warlords of draenov?
replyReply
#6
Jocu e acelasi, adica World of Warcraft, doar ca apar exapansiuni( ca notr pentru g2).
replyReply
#7
(09-30-2014, 02:56 PM)Robi Wrote:
(09-30-2014, 12:53 PM)meph144 Wrote: Apare pe 13 noiembrie

Cand apare , wow-u o sa coste tot 15 euro intre 1-90 daca vrei mai departe tre sa cumperi expansiunea noua? Sau tre cumparat wow-u , mist of pandaria si cea noua?
Ca nu prea stiu cum e cu oficialu si preturile.
hmm eu stiam ca poti sa.l tragi gratis de pe saitul lor official, doar ca trebuie sa iti cumperi licenta sau ceva pt a putea juca... Am încercat eu ceva de genul mai de mult dar îmi tragea cu 15 kbps Haha)) asa ca m.am lăsat pagubas.(si nu vb de torrente).
iar exp asta chiar ca nush. Probabil ca e cam acelasi lucru....
oricum arata bestial wod si povestea e mult mai captivanta.
take a look Here: (spoiler alert)

http://m.youtube.com/watch?v=PqhXpHcwN7o
replyReply
#8
(09-30-2014, 08:31 PM)cornel Wrote: BtwGrinaca vrei sa joci Wow Warlods of Draenor trebuie sa ai toate expensiunile adica :Wow clasic+ BC;LK;Cata
Din cate am vazut, e pack-ul ala de 15 euro care contine tot pan la cata, ma gandesc ca o sa includa si Mist of Pandaria in el cand apare asta nou, oricum , 15 euro nu e mult pentru toate alea , iar expansiunea noua o cumperi doar daca vrei sa joci cu caractere alea noi daca sunt, si sa faci lvl up la 100 , in rest poti sa joci fara pan la lvl 90 daca ai MoP.
Cred Haha.
replyReply
#9
Crezi gresit domnule Robi Haha

Daca ai MOP joci MOP nu WOD,WOD pe langa schimbarile grafice(ce pot fi oprite pt cei cu PC-uri obosite ca sa nu se piarda playeri) introduce o noua lume cand Dark Portal(portalul spre Azeroth) nu era inca constriuit si Outland era condus de niste Warlords orci(cel mai puternic fiind tatal lui Garrosh)...Teoretic dupa ce moare Garrosh Hellscream in MOP "dimensiunea/realitatea" aceea este pierduta,iar WOD se petrece in alta dimensiune/realitate inainte ca IRON HORDE(fan hoarda nu ma judecati) sa ajunga in Azeroth.... Oricum ideea este foarte intereseanta deoarece iti poti face garnizoana,o poveste diferita de ce stii tu(poate vedem si un alt Lich King si nu pe Arthas) si alte multe chestii,dar este si ridicola simultan deoarece:
1.Nu mai poti face raidurile/instantele din expansiunile trecute
2.Alianta cum va putea juca cand actiunea se intampla in Outland,(oarecum)condus de hoarda si fara Dark Portal?
3.Daca pe un server normal oficial sunt peste 20.000 de playeri unde isi fac toti garnizoana!??!
4.Daca Pandaria era un continent descoperit in Azeroth cum pot jucatorii cu caractere panda sa joace WOD?

Daca mai sunt chestii neclare sunt aici sa ajut....

P.s. Robi unde ai vazut tu toate expansiuniile cu 15 euro?!? ca eu am vazut cu 29-30 cel mai ieftin...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#10
wat. robi unde ai vazut pack wow cu toate exp la 15 euro ?
la WoW trebuie sa cumperi toate expantion packurile sa poti juca pe serverele oficiale si sa platesti lunar 10 euro ?
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)