Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunt disperat! HELP ME! :))
#1
Salut, am deschis acest topic deoarece acel PC mi-a venit dar nu stiu de ce am probleme cu gothic3, il am la mediu si tot mi se blocheaza PC, si tre sa astept cate 10 minute la un drop frame.. In fine, stie cineva va rog eu tare frumos niste jocuri gen Gothic/Risen?

Vreau daca stiti va rog sa fie RPG, Open Wolrld, si cu un story. Aaa da, si sa aiba un combat system, nu sa selectezi inamicul si gata, il ataca singur..
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#2
The Witcher 2
replyReply
#3
De acord cu meph144
"Three can keep a secret, if two of them are dead" ~ Benjamin Franklin
replyReply
#4
Imi merge pe :
Intel Pentium 4 3.06GhZ
3 GB Ram
AMD Radeon HD 6450
?
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#5
Iti merge
replyReply
#6
E de rahat 1, nici nu il incerc pe 2.. E ca Dragons Age, nu are combat system. Dai click pe om si ataca singur, metin2 fell.. Daca stiti asemanator cu gothic doar povestea si grafica, astea sa fie altfel.. Si nici prea vechi Haha .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#7
Nu e de rahat nici 1,nici 2.E doar o problema pana te obisnuiesti cu fiecare,si pana intri in poveste.nu stiu cat ai jucat idn primul,da eu l-am inceput si l-am lasat de vreo 2-3 ori scarbit,si a4a oara l-am terminat,si mi s-a parut foarte bun,apoi l-am inceput si de a5a si de a6a oara,de fiecare data parand mai bun ,intelegand mai bine povestea si mecanicile..L-am jucat si vara asta inca o data.Si 2 e absolut mindblowing.Are poveste si plot twisturi de nota 9.5/10..
Asa is jocurile care au un combat system aparte..cum a fost si gothic..cum am fost mai mic cand am jucat prima data,mi se parea oribil,si dupa l-am indragit ff repede;nu mi-a plcaut,darm-am fortat sa joc,stiind de la prieteni ca e foarte fain mai incolo..Stiu ca nu mai is atragatoare jocurile mai vechi,dar crede-ma ca grafica devine mai buna cu trecerea timpului,dar storyline-ul se degradeaza..
bineinteles ,just my humble opinion,da daca cauti poveste te sfatuiesc sa incerci seria Witcher..si developerii lor si a i seriei Gothic au avut proiecte in comun si se aprecieaza reciproc.Ambele sunt serii de jocuri europene,cu un nivel de dificultate particular,nu bullshit american,si merita incercate Grin
"Three can keep a secret, if two of them are dead" ~ Benjamin Franklin
replyReply
#8
The witcher 2 are 'combat system'
replyReply
#9
si stai sa vezi witcher 3.... https://www.youtube.com/watch?v=N4ony2r0QFs nu vreau sa dau spoiler,da aici e un full gampelay de 35 de minute..chiar poti sa iti faci o opinie in mare despre cat de bun poate sa fie jocul asta
"Three can keep a secret, if two of them are dead" ~ Benjamin Franklin
replyReply
#10
Kind of

O discutia mai detaliata si pe aici. Poate te ajuta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)