Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunt prea slab !?
#1
Salut all!

Am intrat pe forumul asta deoarece nu sunt sigur daca fac eu ceva gresit sau asa e normal .
Sunt foarte slab in battle ...Adica ...ma violeaza alrik ...banditi din afara orasului ..de langa ferma aia , de unde urci pe scari ..imi dau aia one hit .
Am lv 5 , 29 strength si 15% One H si o dabie de are 50 damage si 25 strength ..am luat-o din turn .

Is noob in genu asta de jocuri ..asta e primu pe care il joc din seria gothic ..la 1 nu mi-a placut controlu ..

Deci ..e normal ? Trebuie sa mai cresc in lv ? Sfaturi?
replyReply
#2
Incearca sa urmezi cat de cat un line-story daca vrei sa devii mai bun adica incepi cu reddock(prima tabara de rebeli) dupa ce ii tarmini mai omori animale ceva si treci in cape dun si pe la lvl 10 ai putea sa incepi sa faci arenele.... Gothic 3 nu e ca 1 sau 2 aici conteaza groaznic sa ai lvl cat mai mare si nu te ajuta extraordinar...

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#3
El vorbeste de Gothic 2.
Asa e la inceput.
Ca sa omori banditi dute pe drumul de la scari spre turn o sa il gasesti pe Cavalorn.
replyReply
#4
(10-16-2014, 05:53 PM)meph144 Wrote: El vorbeste de Gothic 2.
Asa e la inceput.
Ca sa omori banditi dute pe drumul de la scari spre turn o sa il gasesti pe Cavalorn.

da gothic 2

stiu unde sunt ..dar ..sunt extrem de slab ...ei imi dau one hit ...

nici un lizard nu pot sa omor ...dau dmg f mic chiar daca am arma aia ...
replyReply
#5
Pai esti slab!
ce armura ai?
replyReply
#6
(10-16-2014, 03:43 PM)cornel Wrote: Incearca sa urmezi cat de cat un line-story daca vrei sa devii mai bun adica incepi cu reddock(prima tabara de rebeli) dupa ce ii tarmini mai omori animale ceva si treci in cape dun si pe la lvl 10 ai putea sa incepi sa faci arenele.... Gothic 3 nu e ca 1 sau 2 aici conteaza groaznic sa ai lvl cat mai mare si nu te ajuta extraordinar...
Despre ce vorbesti?
replyReply
#7
(10-16-2014, 06:57 PM)Cyrus35 Wrote: Pai esti slab!
ce armura ai?

leather armor de la matteo ...i-am sterpelit-o Grin




Deci ..ar trebui sa mai fac lv?
replyReply
#8
Cavalorn te ajuta sa ii bati
Omoara creaturi mici pana cresti (bloodfly lupi sobolani ...)
replyReply
#9
(10-17-2014, 05:01 AM)meph144 Wrote: Cavalorn te ajuta sa ii bati
Omoara creaturi mici pana cresti (bloodfly lupi sobolani ...)

oh nu nu aia ...ai de langa ferma lui akil( cred) pentru misiunea bandits raids
replyReply
#10
(10-16-2014, 06:05 PM)Xarlok Wrote:
(10-16-2014, 05:53 PM)meph144 Wrote: El vorbeste de Gothic 2.
Asa e la inceput.
Ca sa omori banditi dute pe drumul de la scari spre turn o sa il gasesti pe Cavalorn.

da gothic 2

stiu unde sunt ..dar ..sunt extrem de slab ...ei imi dau one hit ...

nici un lizard nu pot sa omor ...dau dmg f mic chiar daca am arma aia ...

Nu mai stiu cum am batut banditii prima oara. Sunt destul de usor de batut pt. mine. Foloseste piatra de langa intrare cand te ataca. Eu ma ascund dupa ea(si le dau damage fara ca ei sa ma atinga) sau te urci pe ea...si gasesti o cale sa-i omori.
[Image: I%2Bwant%2Byou%2Bto%2Btell%2Bthe%2Btruth.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  care sunt taberele de la gothic 3? Hegan 4 1,674 08-11-2011, 07:20 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)