Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 3.8 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discuţiile zilnice din 2015
#21
Boss de boss.

Și-a dat seama că-i strică pe tineri cu droguri și cu legale, după care s-a dat pe ultra-ortodoxism. Asta nu strică. Deloc.
#22
https://www.youtube.com/watch?v=K0d1sb8tZjM
Off topicul meu:
-- Deci, versiunea perfectiunii unei femei in mintea mea o intruchipeaza perfect Lykke Li. Cred ca daca as vedea-o in viata reala pentru cateva minute, m-ar distruge. Grin
----------------------

Revenind la subiectul vostru: orice chestie e periculoasa daca ajunge sa-ti provoace dependenta, fie ea psihica sau fizica. Tigari, iarba, alcool, droguri same shit (care te distrug mai repede sau mai incet) daca ajung sa-ti controleze creierul.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
#23
(03-11-2015, 04:04 PM)Hiperboreanul Wrote: Acum nu da' odata o sa-ncerc eu, oricum iarba nu e periculoasa din cate stiu eu..

Gen prea mult te strica rau, am exemplu in clasa un coleg care e incapabil sa se concentreze mai mult de 2 secunde, si tot timpu vorbeste porcarii Haha.
#24
(03-11-2015, 07:37 PM)Ciocoflender Wrote: Sursa ta de informații pentru conspirații cu Illuminati, masoni, reptilieni și alte entități neidentificate o reprezintă hip hopul? Că dacă da, eu zic să încerci și prin alte părți. Tongue

Nu doar hip-hop-ul, dar hip-hop-ul mi-a deschis ochii.
Multe din teoriile ce le renegi tu, sunt prea relevante.

(03-11-2015, 08:10 PM)Ciocoflender Wrote: Boss de boss.

Și-a dat seama că-i strică pe tineri cu droguri și cu legale, după care s-a dat pe ultra-ortodoxism. Asta nu strică. Deloc.

Auzi, că tot ziceai că de la Cuvintecevindeca a lu Cedrea nu ți-a mai plăcut dar atunci cum ascultai Haarp Cord?What

(03-11-2015, 11:04 PM)Terente Wrote: https://www.youtube.com/watch?v=K0d1sb8tZjM
Off topicul meu:
-- Deci, versiunea perfectiunii unei femei in mintea mea o intruchipeaza perfect Lykke Li. Cred ca daca as vedea-o in viata reala pentru cateva minute, m-ar distruge. Grin
----------------------

Revenind la subiectul vostru: orice chestie e periculoasa daca ajunge sa-ti provoace dependenta, fie ea psihica sau fizica. Tigari, iarba, alcool, droguri same shit (care te distrug mai repede sau mai incet) daca ajung sa-ti controleze creierul.

Orice strică dacă faci abuz dar spuneam că iarba nu e atât de periculoasă ca alte căcaturi legale (tutunul...) sau ilegale (heroina, coca...).

PS: Scuze, Kristi dacă am folosit ,,limbaj obscen" Haha
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
#25
Da' Haarp Cord a însemnat numai Cedrea? Mnah și a dat-o mai bine acolo decât pe albumul în cauză. Personal, cel mai mult l-am admirat pe Sișu pe „Dragoste sau frică”.
#26
(03-12-2015, 10:21 PM)Ciocoflender Wrote: Da' Haarp Cord a însemnat numai Cedrea? Mnah și a dat-o mai bine acolo decât pe albumul în cauză. Personal, cel mai mult l-am admirat pe Sișu pe „Dragoste sau frică”.

Toti au dat-o bine pe albumul ala (parerea mea personala e ca Dragonu, a dat-o cel mai bine pe Usile/Dragoste sau frica/Dragos V'o da), dar pe ,,Dragoste sau frica" cum ziceam toti au dat-o bine. Mesaj ortodox avea si ,,Dragoste sau frica", ca de exemplu piesa ce da titlul albumului sau ,,bucurie in replica". Cedrea, Sisu, Dragonu si Pacha..... asta da formula... si album tare doar ca din pacate Sisu fusese inchis si Pacha iesit din trupa ca ,,n-are aceleasi convingeri religioase ca si colegi lui" ( Haha ). Si a 2-a formula (cu Carbon) cu ,,Vremurile din urma" a fost buna dar primul cred ca a fost cel mai bun, dar al 3-lea... cam slab... daca nu era Dragonu, ,,Ziua I" ar fi fost chiar o mare dezamagire. Astept sa aud al 4-lea album, ca formula trupei si albumul lui Stripes cu Dragos Miron sunt bune.
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
#27
Dragonu', un tiganus din Barlad ajuns rapper-ul lui Iisus
#28
(03-13-2015, 03:42 PM)soul of darkness Wrote: Dragonu', un tiganus din Barlad ajuns rapper-ul lui Iisus

Vorbeste ateul.
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
#29
Ma simt bine ca sunt ateu.
#30
(03-13-2015, 05:10 PM)Hiperboreanul Wrote:
(03-13-2015, 03:42 PM)soul of darkness Wrote: Dragonu', un tiganus din Barlad ajuns rapper-ul lui Iisus

Vorbeste ateul.

N-are dreptate?

Cadourile cele mai ... ieșite din comun (?) clar le primești de la prietenii pe care-i știi de mult timp.

După ce anul trecut m-am trezit c-o sabie, anul ăsta m-am trezit cu un cuțit bengos de bătut cu ursul / survival / pierdut prin pădure șamd:



Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,724 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 69,839 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
Smile What the h.. happened? 2015 Cyrus35 37 14,184 03-15-2017, 12:02 AM
Last Post: Hydrax
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 163,205 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)