Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What the h.. happened? 2015
#1
Ion și Maria sunt găsiți morți în casa lor, pereții sunt uzi, iar in geam este o gaură... Cum au murit sau de ce?
replyReply
#2
Smile 
Wogicieni care ati mai ramas. Vad ca va place la nebunie sa ghiciti adevarul in discutii zilnice. Ca sa nu mai umplem discutiile zilnice cu asta, va invit in threadul asta.

Like And go.

Vedeti postarea mai sus. Mybb-ul se joaca cu rabdarea mea si copiaza postarea ca fiind prima.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#3
Statul nu a fost in stare sa creeze niste diguri si casa lor a fost inundata si au murit.
replyReply
#4
(04-24-2015, 08:22 PM)Cyrus35 Wrote: Ion și Maria sunt găsiți morți în casa lor, pereții sunt uzi, iar in geam este o gaură... Cum au murit sau de ce?

Ion era un om obişnuit, de la ţară. Maria însă era din Paris. Cei doi s-au întâlnit în Bucureşti, atunci când Ion s-a dus la un mare târg din acea zonă. Cei doi se întâlnesc, dragoste la prima vedere, se mută în satul Destrămatu.

Îşi construiesc casă în respectivul sat. Maria începe să-i vorbească numai despre cât de bine îi era în Paris. Ion se apucă de fumat.

Într-o zi Maria îi spune că dacă mai aprinde o singură ţigară, o să-l părăsească. Ion, în semn de revoltă aprinde ţigara în faţa ei. Maria aruncă în el cu sticlele de parfum de pe masă... POC POC POC.. (se auzea) Geamul se sparge.. Ion scapă ţigara... Casa se aprinde instantaneu de la combinaţia parfum-scrumul ţigării.

Show Content

Casa este în flăcări. Cei doi sfârşesc împreună şi 'înflăcăraţi'. Vin pompierii, iar pereţii rămân bineînţeles.....uzi.

[Image: end.png]
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#5
Mai exista un thread pentru asta, chiar era nevoie de inca unul? Si-n plus toti isi bat joc aproape.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#6
(04-25-2015, 08:29 PM)Hegan Wrote: Mai exista un thread pentru asta, chiar era nevoie de inca unul? Si-n plus toti isi bat joc aproape.

Cand ai timp sa imi trimiti si mie linkul catre threadul destinat pentru topicul asta.

Daca nu o sa gasesti linkul, raspunsul la intrebarea ta este da si am mai dat-o si in offtopic din cauza asta.

2. Toti isi bat joc, spui? Pai hai sa nu-si mai bata nimeni joc. Problemele se rezolva, nu se ocolesc.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#7
(04-25-2015, 08:29 PM)Hegan Wrote: Mai exista un thread pentru asta, chiar era nevoie de inca unul? Si-n plus toti isi bat joc aproape.

Ai dreptate, nu inteleg de ce nu pot unii da raspunsuri normale la jocul asta... nu ma asteptam ca si Marian sa-si bata joc postand raspunsul ala... Sad

Show Content
replyReply
#8
(04-25-2015, 10:14 PM)Kristi Wrote:
Show Content

Asta da intamplare. Haha Un pic mai SF decat varianta mea, dar merge.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
Exista, cred ca acum a ajuns in arhiva, ma rog, nu am zis ca toti, am zis aproape pentru ca si la cealalta intrebare nimeni nu a incercat sa se gandeasca, de aia Cyrus a postat raspunsul oricum, desi a incercat si sa ne dea indicii, daca se va face un thread pentru probleme de logica sa se faca unul serios, daca nu sa se faca unul de spam in care putem da raspunsuri genul Marie si Ion erau teroristi si au fost prinsi de americani.
[Image: 1lMEp3.jpg]



,, Napoleon a cautat virtutea, si neputand-o gasi a luat puterea.''



replyReply
#10
Gaura e facuta de copiii care se jucau cu mingea si peretii erau uzi pentru ca a plouat si a intrat apa pe gaura din geam. Haha Maria si Ion au murit pentru ca au facut atac de cord cand au vazut ca au geamul spart. Haha
FlowerFlower
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 69,772 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Discuţiile zilnice din 2015 Szekemri 979 97,904 10-24-2015, 05:56 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)