Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
What the h.. happened? 2015
#21
Hegan, revenim si noi la subiectul threadului? Raspunsul frumos ar fi da.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#22
Eu zic sa il inchideti deoarece o sa va explic eu cum practic au murit acei presupusi locuitori ai cartierului Ferentari:
Terente i-a omorat pe amandoi cand iau furat job-ul din Anglia si a ajuns in Germania devenind un nazist si apoi a mers la presupusi hoti, i-a omorat cu un glont pe amandoi deoarece a invatat sa traga cu arma in SS si apoi a udat peretii cu benzina dar nu mai avea chibrituri si daia sunt uzi.
replyReply
#23
I did not. Maybe the real Terente, but he would have done a lot more to Lady Maria.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#24
Stai ce, parca erai in Germania si nu in Danemarca sau au legalizate si acolo verdeata?
replyReply
#25
Răspuns:
Show Content
Ai de ales intre trei uși pentru a supravietui:
usa nr: in spatele usii nr unu, sunt niste asasini care vor sa te omoare, usa a doua este un leu nemâncat de trei luni, iar după usa trei este un incendiu!
Ce usa alegi pt a supravietui?
replyReply
#26
Asta-i prea simpla: Usa nr. 2 pentru ca leu' ala a plecat deja la cele vesnice Haha
replyReply
#27
Aleg usa cu asasinii. Asasinii erau curiosi si s-au dus sa verifice daca mai sunt in viata sau nu. Ei au intrat in camera cu leul cand acesta inca mai traia. Nu a fost o idee prea buna pentru ei... dar pentru mine a fost alegerea perfecta.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#28
Nu aleg nimic, pur si simplu raman unde sunt si supravietuiesc. Grin
FlowerFlower
replyReply
#29
Aleg usa 1, la cati asasini am omorat eu in Assasin's Creed 4 aia sunt egal cu 0.
replyReply
#30
Daca ai fi intrat in camera cu leul erau mari sanse sa mori intoxicat. Un leu mort de aproape doi ani si lasat intr-o camera... hm.. ar fi toxic as hell.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice 24.10.2015 Edd 427 69,710 11-02-2022, 08:47 PM
Last Post: Edd
  Discuţiile zilnice din 2015 Szekemri 979 97,799 10-24-2015, 05:56 PM
Last Post: soul of darkness

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)