Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ELEX , A new Piranha Bytes Game!
#1
Show Content
ELEX o sa fie următorul joc de PB ,nu știu dacă l-am pus unde trebuie dar puteți sa il mutați și voi unde credeți ca e mai bine Grin
http://www.elexgame.com/
Inca 2 ore si o sa aflam cum o sa arate |( GothicLike
(っ◕‿◕)っ ♥ Gothic[Image: images?q=tbn:ANd9GcR97VWJGECgiC-0eJQTSQy...jLM_lcyWrN]
replyReply
#2
Bye, bye Gothic.
replyReply
#3
O sa fie Sci-Fi - RPG? Asa am auzit.. totusi, sper sa ramana in tema de medieval Grin . Abia astept iarna lui 2016, atunci au zis ca e posibil sa il finalizeze .

Mult hype Grin . . Era fain daca faceau un nou gothic , comunitatea creca era full Haha , si aduceau multi fani gothic, care sunt sigur ca se apucau sa joace si jocurile precedente din serie, si dupa ce iese Elex, ne apucam de o traducere ? Haha
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#4
(07-06-2015, 10:04 AM)Hydrax Wrote: O sa fie Sci-Fi - RPG? Asa am auzit.. totusi, sper sa ramana in tema de medieval Grin . Abia astept iarna lui 2016, atunci au zis ca e posibil sa il finalizeze .

Mult hype Grin . . Era fain daca faceau un nou gothic , comunitatea creca era full Haha , si aduceau multi fani gothic, care sunt sigur ca se apucau sa joace si jocurile precedente din serie, si dupa ce iese Elex, ne apucam de o traducere ? Haha
ELEX is a handcrafted action role-playing experience from the award-winning creators of the Gothic series, set in a brand new post-apocalyptic science fantasy universe that puts players into a huge, seamless game world full of original characters, mutated creatures, deep moral choices and powerful action.
replyReply
#5
Mai bine ca Spacetime de la PB Red...
,,Să nu uiți de unde pleci că n-ai să știi unde vrei să ajungi!''
Gothic

https://www.youtube.com/watch?v=ruGHJaEClLE
replyReply
#6
(07-06-2015, 12:21 PM)soul of darkness Wrote:
(07-06-2015, 10:04 AM)Hydrax Wrote: O sa fie Sci-Fi - RPG? Asa am auzit.. totusi, sper sa ramana in tema de medieval Grin . Abia astept iarna lui 2016, atunci au zis ca e posibil sa il finalizeze .

Mult hype Grin . . Era fain daca faceau un nou gothic , comunitatea creca era full Haha , si aduceau multi fani gothic, care sunt sigur ca se apucau sa joace si jocurile precedente din serie, si dupa ce iese Elex, ne apucam de o traducere ? Haha
ELEX is a handcrafted action role-playing experience from the award-winning creators of the Gothic series, set in a brand new post-apocalyptic science fantasy universe that puts players into a huge, seamless game world full of original characters, mutated creatures, deep moral choices and powerful action.


Ok, deci o sa fie un RPG - SF - Action game dupa apocalipsa ? :/ Hmm.. tot imi pastrez ideea.. daca n-am inteles eu cv bn sa-mi ziceti.. totusi dp wallpaper nu pare cum il descrie Grin .
If you want to become a warrior, fight with honor, glory and every time for Innos!
replyReply
#7
dupa descriere aduce mult ca idee cu seria fallout
vad ca nu si ca design
replyReply
#8
(04-15-2016, 02:58 PM)Ares Wrote: dupa descriere aduce mult ca idee cu seria fallout
vad ca nu si ca design

Pai presupun ca tot gameplayul din Gothic/Risen o sa fie la baza. Din cate mi-am dat seama.. Anyway, nici un trailer nimic. Nu am asteptari prea mari de la ELEX, ce-i drept.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#9
https://forum.nivelul2.ro/viewtopic.php?t=959

ai citit asta?ultimul post de pe prima pagina
aia mi-a dat o impresie cat de cat misto
replyReply
#10
(04-16-2016, 06:23 PM)Ares Wrote: https://forum.nivelul2.ro/viewtopic.php?t=959

ai citit asta?ultimul post de pe prima pagina
aia mi-a dat o impresie cat de cat misto

Am citit.. sincer, promisiunile celor de la Piranha Bytes nu mai sunt de incredere pentru mine.. Au promis un Risen 3 de exceptie.. care sa readuca ceea ce a facut Gothic un clasic in zona RPG-urilor.

Plus ca ideea cu imposibilitatea customizarii caracterului deja nu mai e un plus. In vremea cand era Gothic 1 la putere, poate ca era.. Dar acum Skyrimul a demostrat cum un RPG se poate folosi de chestia asta si sa iasa totul bine.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)