Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The end? Or not the end?
#1
The end? Or not the end?

Pana ce imi raspunde si Kristi la mesaj, putem sa vorbim aici despre ceea ce ar trebui sa ofere noua comunitate. Ce subiect principal ar trebui sa aiba, care o sa fie targetul nostru, etc.

Sau sa nu facem?
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#2
De facut trebuie sa facem, Gothic nu mai aduce activitate deloc. Partea proasta e ca trebuie sa promovam si noul forum, ca sa afle lumea si sa ramana cei care se vor simtii bine. Subiectul e cam greu de gasit, am putea aborda un forum cu subiecte multiple, jocuri, televiziune, arta, etc. Acum na, trebuie sa avem mai multe idei si sa alegem pe cea mai buna.
FlowerFlower
replyReply
#3
Nu ma bag man
Sup
replyReply
#4
(08-18-2015, 12:04 AM)Warhell Wrote: Nu ma bag man

Prea tarziu.
replyReply
#5
Acuma serios .. ce-i drept, Gothicu ii mort. Atat jocu cat si forumu .. schimbarea asta de care vorbiti ar fi fain sa se intample, da' cred ca bossu trebuie sa mai scoata ceva bani din buzunar sa mentina 2 forumuri ... nu stiu man, io va sustin decizile.
Sup
replyReply
#6
De ce 2?
Daca tot o sa se treaca pe alta tema trebuie schimbata si tema asta veche cu ceva mai modern.
replyReply
#7
(08-18-2015, 12:54 PM)soul of darkness Wrote: De ce 2?
Daca tot o sa se treaca pe alta tema trebuie schimbata si tema asta veche cu ceva mai modern.

Adica un update la mybb?

Si da, de ce 2?

Dar pana la tema, versiune mybb etc, trebuie sa gasim un subiect potrivit.
FlowerFlower
replyReply
#8
Everything has an end. Sau nu e asa ?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#9
Nu se poate si fara un subiect?Sa fie gen All Random.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#10
(08-18-2015, 05:06 PM)Ducipal Wrote: Nu se poate si fara un subiect?Sa fie gen All Random.

-ar?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)