Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The end? Or not the end?
#11
Pff.. Nu ne vom simții niciodată pe un alt forum ca și pe forumul wog.ro, aici e ceva care ne leagă...un all random va fi un r**at. Cred ca usor usor vom dispărea cu totii, pana si eu mare fan după mutarea in București, there's No time for gameplay, maxim un pinball pe telefon. După ce iesi din. Zona de confort nu mai ai timp de nimic pt tine... Sad
replyReply
#12
Trebuie sa schimbam si numele forumului, nu credeti ?
replyReply
#13
Si unii useri,gen warhell,e degeaba aici.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#14
Am fost descoperit !
Sup
replyReply
#15
Go in Argentina!
replyReply
#16
Avand in vedere ca dupa Gothic a fost promovat Risen, directia evidenta pentru site mi se pare Elex si un World of Piranha Bytes. World of Piranha Bytes e deja a thing pe Facebook si in curand va aparea si un site/forum pentru Elex - probabil pe World of Players, nu stiu exact cum sta treaba.

Un site generalist nu stiu cat succes ar avea. Mai sunt deja destule mioritice, plus cele straine.

Acestea fiind spuse, Terente, daca vrei sa lucrezi la ceva, parca mi-ar placea sa mai lucrez la revista, cu toate ca tot eu te refuzam mai deunazi. Nu de altceva, dar am inceput sa imi pierd antrenamentul la Indesign si as vrea sa imi reintru in mana Smile
replyReply
#17
acest site e foarte super daca nu intram nu aflam despre gothic 1,2 e un rpg super tare dupa ce leam jucat mi sa deschis mintea sa incerc si alte rpg mai vechi: diablo 1&2, vampire the masqurade: redemption&bloodlines, deus ex si alte forumu ar trebui sa promoveze rpg vechi generatia nou e playeri nu stiu de astfel de jocuri si nustiu ce pierd
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)