Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Discutii zilnice 24.10.2015
@MaGoth: sorry, I really didn't have time to finish with the translations. I started, but.. mna.

@wogicieni: momentan e mort, stim cu totii asta. Poate daca o sa-mi schimb locul de munca in ceva mai relax, atunci o sa refacem ce s-a pierdut pe aici. Pana atunci, incercam macar sa-l tinem cat de cat curat, fara spammeri prea multi. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Am facut update la PHP7 si la ultima versiune de MyBB. Enjoy!
Bun.
Salutari,oameni buni,noi si vechi... Invatam pentru sesiune si m-a lovit un gând:"Oare ce s-a întâmplat cu bătrânul WOG?" Vad ca a supraviețuit,din nefericire in acest moment nu pot sa citesc toate ce le-ati discutat,însă dupa ce termin cu invatatul pentru sesiune pe azi am sa mă apuc de îndată... Sper sa nu devin nostalgic ca jumătate din copilărie am petrecut-o pe aici... Voi cum mai sunteti?

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
(06-07-2017, 07:43 PM)Kristi Wrote: Am facut update la PHP7 si la ultima versiune de MyBB. Enjoy!

Good job! Grin Am observat eu ceva diferit.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
(06-15-2017, 01:49 PM)cornel Wrote: Salutari,oameni buni,noi si vechi... Invatam pentru sesiune si m-a lovit un gând:"Oare ce s-a întâmplat cu bătrânul WOG?" Vad ca a supraviețuit,din nefericire in acest moment nu pot sa citesc toate ce le-ati discutat,însă dupa ce termin cu invatatul pentru sesiune pe azi am sa mă apuc de îndată... Sper sa nu devin nostalgic ca jumătate din copilărie am petrecut-o pe aici... Voi cum mai sunteti?

Suntem bine, lucruri prea multe nu s-au mai discutat. Smile Au fost vremuri frumoase, da.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Chiar au trecut 7 ani de cand am aterizat pe aici? Nici nu stiu daca a trecut mult sau putin,dar pare mult de cand nu am mai trecut pe aici. Observ ca discutii multe nu au fost, cred ca fiecare si-a vazut de viata lasand forumul alaturi de Gothic ca o relicva care sa ii aminteasca de "cum era odata"... Sper ca fiecare a reusit ce si-a propus de cand nu ne-am mai "vazut". Eu am reusit sa ajung student la drept la UniBuc si nu credeam ca pot citii atat de multe pagini cand nici cartile de bac nu le-am citit pe toate,dar cred ca se aplica principiul: "daca esti unde iti place nu simti ca inveti", prima sesiune a fost crima desi cumva am supravietuit fara restante... Apoi m-a izbit faptul: "wow,chiar conteaza X si Y intr-o lege, wow nu la orice proces ajungi in inchisoare, asa arata constitutia?" si multe alte ganduri de copil prost care usor-usor a ajuns matur destept Haha
Ce pot sa spun sigur: Nu stii cum e la drept pana nu simti pe pielea ta, degeaba mi-au spus prietenii sa invat in timpul semestrului si multe alte lucruri, pana nu le-am experimentat nu am crezut.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
Ia te uita, fetele mai traieste, ca sa vezi, facultati, sesiuni, drepturi, i-auzi. Smecheri voi asa in general, e nostalgic cand imi aduc aminte de forum si intru sa vad daca a mai zis careva ceva si cam de fiecare data vad ca mai exista cate un post nou and shit, ar fi frumos sa ne vedem astea 3 muste care mai sunt aici sa bem ceva odata. Chiar daca nu va pasa si viata mea e grea acum in sesiune, poate reuseam sa fac mai multe daca ma trezeam sa ajung la unele examene, dar nu conteaza, e timp la toamna, nu va fie frica de restante.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


(06-17-2017, 06:52 PM)Ducipal Wrote: Ia te uita, fetele mai traieste, ca sa vezi, facultati, sesiuni, drepturi, i-auzi. Smecheri voi asa in general, e nostalgic cand imi aduc aminte de forum si intru sa vad daca a mai zis careva ceva si cam de fiecare data vad ca mai exista cate un post nou and shit, ar fi frumos sa ne vedem astea 3 muste care mai sunt aici sa bem ceva odata. Chiar daca nu va pasa si viata mea e grea acum in sesiune, poate reuseam sa fac mai multe daca ma trezeam sa ajung la unele examene, dar nu conteaza, e timp la toamna, nu va fie frica de restante.

We can do that. Oricum o sa uitam cat de curand de Gothic si dinastea, deci sa profitam cat timp mai tinem minte. Haha
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
Pai hai atunci.
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.




Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Discutii zilnice - Noiembrie, 2022 Raducu' 19 1,748 02-08-2024, 02:50 PM
Last Post: Cyrus35
Smile What the h.. happened? 2015 Cyrus35 37 14,240 03-15-2017, 12:02 AM
Last Post: Hydrax
  Discuţiile zilnice din 2015 Szekemri 979 99,324 10-24-2015, 05:56 PM
Last Post: soul of darkness
  Discuţii Zilnice 10 Kristi 1,000 163,745 03-12-2014, 01:58 AM
Last Post: Raducu'
  YouTube - Discutii generale Bogdan 54 15,276 02-15-2014, 07:50 PM
Last Post: Kristi
  Discutii despre vise D0rYn 68 20,659 02-24-2012, 10:35 PM
Last Post: Zamolxis1

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)