Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batai de cap (si de tastatura)
#11
Stiati de bug-ul asta: De exemplu esti in fata usii castelului lui Gomez, garzile nu te lasa sa intri, iar tu scoti arma, scot si ei arma si intri lejer in castel. Apoi bagi arma la loc si nu ai nicio problema?
Merge la orice intrare pazita de NPC.
replyReply
#12
Si eu am avut parte de bugul cu dialogul si inca cum. Altele nu prea imi mai aduc aminte.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#13
hardy Wrote:Nu prea am avut parte de bugguri in Gothic 1 dar cel mai mult m-am chinuit sa-l omor pe Jackal ca sa-i iau arbaleta (m-am chinuit cam 25-30 de min). Mereu load game, load game, load game ... deveanea plictisitor dar a meritat. Chiar mi-a placut arbaleta lui.

Acum m-am reapucat de Gothic 1, si aceeasi faza, sa-i iau arbaleta lui Jackal. I-am dat cu sabia, am fugit, iar i-am dat, iar am fugit ... Si tot asa.
Asta seara ies pe strada, ca felina dupa prada, ochii vad, inima cere, peste tot numai placere.
replyReply
#14
Cand jucam G2 simplu (l-am luat de la LEVEL), am ajuns in Khorinis. Tot ce avea deasupra capului orice in afara de nume era MORT ... pe toti i-am omorat, atunci eram habarnist.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#15
Buguri sunt multe si marunte (si mai mari), am avut parte si de buguri mai mari.
In this world to be a human it's dangerous, but to be an assassin it's awesome!
replyReply
#16
Ehh ... mi-am amintit de un bug la G1 cand primesti questa de la Lares cu vanzatoru' de iarba ca sa iei tigarile lu' ala din bar (nu mai stiu cum il cheama). Prima data il bati ii iei tot ce are adica tigarile, le vinzi, faci 400 ore, faci questa in care tre' sa dai tigari la mercenari si la banditi, termini misiunea si cum se termina, mergi la ala din bar, ii ceri tigarile si iti da altele ... le vinzi. Ii dai lu Lares si lu' ala partea, il bati, iei cristalele si te-ai facut cu 400 ore la inceput Grin.
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#17
Weeee am avut parte da o adevarata bataie mare da cap!!!Cand am incerkt sa iau totpru da la Lee=)) eram level 9 cred =)) beeeiiiiiiii cat am stat sa l omor!!!!Cand mai avea oleak da vaitza sia dat si o potiune si sia facut toata viatza!!!!Cati nervii aveam!!!!si aq mai am nervi din cauza lu ala!!!!
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#18
Am problema de a salva acum din 5 in 5 minute... Am patit de multe ori sa joc cate o ora sau doua in continuu, fara sa salvez si sa fiu ucis umilitor de scavangeri sau sa raman blocat deasupra apei. Mai sunt locuri unde eroul sare prea tare si cade in gol si mai rau, in acele locuri sunt pante inclinate si scade toata viata. Chiar daca am jucat jocul de cel putin 12 ori si stiu unde nu trebuie sa merg, tot am ramas cu obisnuinta asta...
replyReply
#19
e al dracu in templu lu sleeper la liftul ala care coboara prin lava. am coborat, am invartit switchurile si am omorat minecrawlerii si cand ma intorc la lift, si intorc switchul sa urc, urca cativa metri, apoi cade PRIN lift =))
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#20
Shtiu si io faza aia =)) trebuie sa stai nemishcat =)))) cand urci =))
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)