Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Night of the Raven
#1
Pareri, impresii, note, orice despre acest Add-on care ne-a facut sa uzam tastele si mai mult decat le uzam inainte.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#2
deci notr este un joc chiar greu. este o adevarata provocare.. merita jucat. eu nu am folosit cheat pt notr si nici acum nu folosesc. nu prea am mai intalnit joc asa greu.. (de fapt am intalnit dar cam putine)
replyReply
#3
Da, nivelul de dificultate e ridicat rau. Am plecat spre Jarkhendar doar cand aveam level mai mare dar tot am luat-o de la dragon snappers (400 XP!!!) de cateva ori. Si nici la dragoni nu era picnic, daca ma gandesc am stat prin paduri destul de mult ca sa fac fata orcilor si sa am un nivel de strenght decent.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#4
orcii pot fi usor invinsi si prin magie .mai ales cu acea runa.. ,,light arrow,, .sau cam asa ceva .in g2 cu asta ii bateam foarte usor. oricum acea runa distrugea doar creaturile intunecate ,,oric,warg,dragon snnaper,etc) de exeplu snaperii sau lupii sau scavangerii nu puteau fi distrusi cu acea runa
replyReply
#5
E cumva runa aia secreta care o faci ca magician la monastery dupa ce ai gasit reteta in biblioteca? Bila aia luminoasa nu? e puternica...
In NotR nu cred ca am creat-o.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#6
de fapt @alex acea runa iti era data de albrecht sau cum se numea acel paladin de pe langa lord hagen(care citea o carte) . este chiar puternica . si da.. este o bila luminoasa care distruge doar creaturile intunericului
replyReply
#7
Sunt curios yo pana acum am gasit gothic 2 night of raven doar in rusa si in germana ...sunt chiar curios cum e m-ati faqt curios imi da si mie cineva un link de unde sa il iau un terent???ms anticipat
replyReply
#8
Mai tineti minte testul lui Quarhodron? hehe, cat am stat pe el... aveam niste probleme cu addon-ul prima data cand l-am jucat si nu reuseam nici cum sa ii raspund corect la intrebari din cauza unui bug. Cum v-ati descurcat voi?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#9
Mi se pare imposibil fara cheaturi... e mult mai greu decat G2 normal, dar povestea merita sa-l joci
replyReply
#10
nu-i imposibil, eu l-am terminat de 2 ori fara cheats... trebuie sa induri cateva batai si muscaturi pana faci un level destul de mare ca sa poti bate alte creaturi.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
Wink Gothic 2 Night of the Raven în limba română Grim 9 3,185 09-07-2016, 09:18 PM
Last Post: Grim
  Problema instalare Night of the Raven silviuuivlis 2 913 08-01-2015, 08:52 PM
Last Post: Szekemri
  Night of Raven: Magic Bow punktu 12 5,093 05-07-2011, 09:46 PM
Last Post: Cryssalis

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)