Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gohic 1 bug
#11
intru in gothic 1 joc 15-25 min si dupa ma scoate si se blocheaza si nu am ce sa fac si ii dau restart la pc
replyReply
#12
Mai e o posibilitate sa intri in mina Smile si fara cheaturi dar relativ greu, trebuie sa faci rost de cateva spelluri de transformare ( lurker, scavanger orice, as recomanda sa pastrezi bloodfly totusi ca is destul de utile ), daca ai spell-urile te duci la poarta inchisa intri cu un umar in ea ca sa zic asa stai cat de lipit poti si folosesti spell-ul si e o sansa dupa cateva incercari sa te de-a dincolo. Asta mai bine o folosesti ca iesi defapt... ca sa intri chiar foarte simplu ( mi-am adus aminte acum, cum am facut ) Smile sa ai un PickAxe la tine si ai sa observi ca e un Ore Vein ( numai stiu cum le zice exact ), dincolo de gratii pe stanga parca si daca te apropii destul de mult il poti selecta si te va trece dincolo... itzi faci treaba in mina iar ca iesi sa incerci cu spellurile de transformare Smile e relativ greu dar salvezi si trial and error Smile pana iti iese... Dupa data cam tarziu am aparut cu sfatul dar poate o sa ajunga si altii sa aibe aceeasi problema Smile si ce am spus sa le fie de folos! Succes!
replyReply
#13
Am rezolvat problema a trebuit doar sa reinstalez gothic 1 Grin
replyReply
#14
Ai reinstalat jocul, si ai continuat sa joci cu aceasi "salvare" si ai putut redeschide poarta de la Old Mine ? :|
replyReply
#15
LOL? Tot consola era mai buna! Mai bine apasai "b42b" si iti inchidea consola doar ca iti dadea jocu in mod window! Stiu ca si mie mi se bloca jocu si fara sa bag cheaturi! Se bloca ori cand mergea, ori cand dadeam quit la joc!
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#16
(02-22-2010, 05:57 PM)Necro Wrote: First of all, ma refeream la cazul lui care este de partea Old Camp-ului; Si da, si daca vrei sa devii membru in Swamp Camp ai nevoie de Old Mine deschisa. (te va trimite Cor Kalom in Mina Veche)

@Raven: De ce iti dai cu parerea despre asta, daca nu ai fost niciodata membru in Tabara din Mlastina?

Da dar se va deschide automat cand treci in chapter 2.
Fighting back!...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gohic 3 Voci alex2ooo 1 1,132 05-30-2010, 11:32 AM
Last Post: Kristi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)