Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Un loc ciudat
#11
Are inteles! CA e pus intentionat zidu acolo si sa fie trecut!
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#12
Poi era si un easter egg!Era un afis scris de un extraterestru sau ceva de genul alaHaha Si apoi care stiti mormantul ala ciudat de langa capela din tabara mercenarilor?Gothic 2 e plin de eater egguriGrin
Ia Ia Cthulhu nal fatang!!!!!
replyReply
#13
dada. si mai este si spatele bibliotecii din jharkendar in care este o masina stricata si are un bilet pe ea: 'tot timpul mi-am dorit sa fac un joc cu masini' Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#14
Whut?Unde mai exact!Pt asta as reinstala g2Grin Ah si ati deschis mormantul din biserica mercenarilor?
Ia Ia Cthulhu nal fatang!!!!!
replyReply
#15
am mai gasit inca un loc sub circle of the sun(poti ajunge doar cu cheats)era doar PedroGrin (VIU)
replyReply
#16
da ma Haha dar aia de la biserica mercenarilor e simpluta de gasit Smile
si daca joci velaya, la un moment dat mergi cu cord parca acolo si ii vezi pe toti morti: 'se pare ca cineva a ajuns aici inaintea noastra' >Smile

oricum sunt tari chestiile de genul. si aia cu masina... stii in jharkendar unde e 'biblioteca discipolilor'. aia din tabara cu orci. aia cu usi incuiate si tot felul de prostii, construita ca un templu. in spatele ei este o masina. ajungi acolo 'prin zbor' [f8 + k] pe jos nu cred ca ai cum.
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#17
Cred ca de acum luati toata harta pe dedesubt
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#18
=)) sa stii ca da
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#19
F8+K???Cu consola sau cum?e cv pe youtube cas curios?I wanna see al the freackin easter eggsTongue
Ia Ia Cthulhu nal fatang!!!!!
replyReply
#20
da cu consola !
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)