Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ce lipseste?
#11
Astfelde chestii gasesti si in G2/NotR ZeKo de exemplu cand e arestat Bennet dupa ce il salvezi daca vorbesti cu cei din tabara mercenarilor zic : " Inca cateva zile si l-am fi scos chiar noi de acolo pe Bennet " ,
"Sylvio era decis sa atacam orasul si sa omoram tot " asta nu s-ar intampla nici daca ar trece o mie de zile in game.

On topic : Mounts pare a fi singurul lucru lipsa, cel putin pt mine, adica e o harta uriasa, asta mi-as dori.
Stand up for something or die for nothing.
replyReply
#12
E faza ca mah enerveaza la culme cand ii vad ca stau ca prostii , cand eliberezi braga , te ajuta nomazii , vin cu tine vreo 7-8 Smile
You are a Mora !
replyReply
#13
Ce nu imi place in Gothic III este ca nu exista un patch care sa fixeze lagul prezent in zonele inalte din Myrtana.
replyReply
#14
Ehhhh....ce lipseste in G3....pai...lipseste acel limbaj vulgar si haios in acelasi timp(ex. cand vorbesti cu Greg sau cu Skip)...armurile nu sunt prea texturate...da oricum...orci au fost facuti fain...mai ales cei cu arnura...nu cu haina aia albastra (sau ce culoare o avea) pe ei...si daca stam sa ne gandim...sunt multe lucruri care lipsesc in G3...inca unul:...cai sau camilele...nu ma refer sa ataci dupa ei/ele...dar macar sa poti merge pe ele...pentru ca drumul dintre unele orase este LUUUNG si PLICSITITOR (ex:Cape Dum si Montera)...si uneori cu prea multe pericole(acelasi exemplu)...
Winnetou avea un VolksWagen, asa il chema pe cal
replyReply
#15
Pai e adevarat ca omori mai repede orcii in G3, dar sa nu uitam ca sunt mult mai multi decat in G1siG2 . In afara de asta sunt mult mai multe animale mai puternice decat orcii ......ma refer la acei tigrii din nordmar,acei ogrii ....etc si in afara de asta jocul e imens . mi-a trebuit cam 3 saptamani sa termin Gothic 3 si m-am jucat destule ore pe zi .eu zic ca e un joc reusit,mai putin partea cu bagurile,dar se poate juca.
replyReply
#16
Lipseste dialogul......dar daca ne gandim ca trebuie sa adauge la fiecare rebel/hashishi/orc/hunter/orcslayer/fire & black & water mage aceleasi optiuni de dialog(cam ca la fiecare cetatean din khorinis,de ex. sa poti intreba fiecare rebel cum sa ajungi in Montera sau Cape Dun,ar fi fain.) ar trebui mai mult de 600 de voci si sa fiecare de un actor....cam mult

Mai lipseste si admosfera din Gothic 1 & 2,cred ca graficile noi sunt de vina pt. asta

(*Ma refer la hashishi/orc/rebel/orclsayer/fire & black & water mage/hunter,adica nu personaje de la care sa inveti etc.)


--------------------------------------------------------------------------------
replyReply
#17
Pai mie miar fi placut sa i schimbe fighting system ca tare nasol e si sa-i mai bage totun fel da Red Lantern ca la gothic2 =))
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#18
E pacat ca a disparut ghilda... asa, acum orice armura ai purta sau ce stil de lupta ai avea, ceilalti au aceeasi atitudine fata de tine...adica, daca ma fac magician, iau roba de foc etc, ceilalti vorbesc cu Nameless la fel ca si cand ar fi mercenar, rebel etc... Nu il respecta sau doresc sa il infrunte pentru ca este magician etc... sau daca ar fi fost facut astfel incat sa putem juca si ca un personaj neutru (cum este facut Gothic3), dar sa putem deveni pe bune un Rebel, un Mercenar, ca in Gothic 1 si 2 (doar daca vrem noi asta, sa nu fie ceva obligatoriu, sa putem termina jocul si fara ghilda).
replyReply
#19
sau ceva gen sa poti sa cari numai cate ceva, nu sa ai inventory-ul plin. unde si le tine pe toate? si cand porti o armura, nu sa-ti apara pe tine Haha
.Chorus Romance says Good Night.
replyReply
#20
ma da intre orase la G3 nu poti sa mergi ft bn daca te faci druid?ca am inteles ca daca esti druid ai o piatra care te transforma intr-un animal
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)