Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Se poate un mod?
#1
Deci, daca cineva se pricepe si stie, sa poata faca un mod in care , in timp ce stai pe o banca, un scaun , la foc etc. sa poti intra inventar ca sa poti manca , bea etc.? ar fi mai frumos sa poti sta si sa mananci alea alea! Am vazut ca NPC-urile pot
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#2
A...ce spui tu e usor de facut, vrei sa faci cum fac spre exemplu npc din Old camp seara, stau toti si manancaSmile...
Sunt comnezi in Marvin prin care sa faci ce fac ei, si defapt asa fac SI ei...daca vrei o sa ti le postez dar poti afla usor, dute la un npc si cand mananca sau face ceva comanda ce vrei so afli, apesi G in momentu acela, si va aprea acolo comanda folosita.
Fallen Knight of Garant.

replyReply
#3
DAr eu vreau fara sa ma preocup de comanda! Prin click in iventar, si de exemplu daca vreau sa mananc nu arata mancarea! Si e mult de scris! S i in gothic 3 nu stiu cum sa faci
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#4
ar fi mai usor daca ai face comanda ca atunci cand te pui pe o banca sa mananci direct

da tu vrei sa fie numa de design sau chiar sa manance (adica cu HP/MP recovery)?
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#5
Si de design! Dar macar sa arate si obiectu in mana si fara sa scriu mereu comanda
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#6
pai atunci bagi o comanda suplimentara impreuna cu aia de stat jos (cu trigger button)
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#7
Exact cum fac npc-urile vreau eu
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#8
ele is programate da numa de design
pai nu stiu cum
vezi un modder daca stie
May you be half an hour in heaven before the devil knows you're dead.

Back from the dead. Not alive yet though.
replyReply
#9
Pai design vreau Haha
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#10
Pai in Gothic 3 poti sa mananci in timp ce stai la foc. Te pui doar sa prajesti, iar dupa ce dai Close apasa repede I inainte ca Eroul sa se ridice de pe jos. Atata doar ca nu are loc nici un fel de animatie, deci practic eroul doar sta in fund si consuma instantaneu mancarea.
Fighting back!...
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)