Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cel mai puternic din joc
#11
Asa garda portii din khorinis e cel mai puternic ca are GOD Haha ... ma duceam cu 12 orci pe el si nu avea nici o problema . Orq daca zici ca nameless e cel mai tare e cam dubios pentru ca el e eroul si ar trebui sa bata tot , dar daca ai fi obiectiv ... Xardas l-ar bate .
replyReply
#12
(04-06-2010, 06:10 PM)thegman Wrote: Eu nu mi-am dat cu parerea pentru cu nu sunt prea sigur , dar cred ca lord hagen , xardas si gomez sunt mult mai puternici ca Gorn ( si la armura , magii , arme ...la orice ) Grin
Da dar imi place mai mult Gorn pt ca ti-e amic


Eu spun ca magii sunt mai tari si mai spectaculosi,mai ales in gothic 3
Smirk
replyReply
#13
In Gothic 3, intradevar, magii sunt cei mai tari...la un shaman te chinui o gramada sa-l invingi, iar 3 warriors-i ii invingi din 4 lovituri.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#14
ma bossii sunt cei mai tari : ))
replyReply
#15
spirituali cei mai puternici sunt zeii: Beliar, Innos si Adanos ,,, in lupta: Diego, Gorn, Lord Hagen, Lord Garond, Lee, Thorus ,,,, vraji: Milten, Xardas, Saturas, (in special magicienii) ,,, si cel mai puternic din tot jocul este Nameless pentru ca nu se poate termina jocul fara sa ajungi un rank mare in New Camp, Sect Camp, Old Camp sau la Monastery, Mercenary, sau Paladin fara tine si indemanariile tale in lupta sau magie nu se poate termina jocul,,, (mai adaug alte fapte onorabile: uciderea Lui Sleeper, distrugerea barierei magice ,omorarea Dragonului Nemuritor, si in final omorarea regelui in G3) (faza cu Xardas cum ca este cel mai puternic ajunge sa fie puternic dotorita puterii lui Beliar pentru ca o fura la sf. g2)
replyReply
#16
you're right!
replyReply
#17
mie Cor Angar mi se pare foarte puternic ca foloseste si magie si atacuri corp la corp,Diego e un meastru cu arcul a omorat 5 gardieni in mai putin de 1 minut,oricum Gomez nu e cel mai puternic om din colonie cum e la inceput la sfarsit tu devi mult mai puternica dect oricine altcineva dupa spusele lui Xardax.

Laws are like medicine: They generally cure an evil by a lesser or a passing evil.
replyReply
#18
EU cred ca Xardas ai cel mai puternic are magi si godHaha
Am Descoprit Control Panel Am evoluat!>Grin:clap:
replyReply
#19
Cel mai corect ar fi sa ne gandim cum ar fi NPC-urile fara God (sau flags=2, in G1) sau sa nu le luam in considerare deloc (pai pe langa ca sunt si puternice sa mai aiba si god? 'confused') nui cinstit asa ar fi prea overpowered. Bine oricum eu spun ca Scar din Old Camp e cel mai cel pt ca are si cel mai tare one-handed si cea mai tare arbaleta si ii si master one-handed ceea ce-l face sa loveasca repede. Gomez mi s-a parut mai usor dadea destul de incet cu innos rage-ul sau.
Fighting back!...
replyReply
#20
(08-17-2011, 05:36 PM)The Mad Digger Wrote: Cel mai corect ar fi sa ne gandim cum ar fi NPC-urile fara God (sau flags=2, in G1) sau sa nu le luam in considerare deloc (pai pe langa ca sunt si puternice sa mai aiba si god? 'confused') nui cinstit asa ar fi prea overpowered. Bine oricum eu spun ca Scar din Old Camp e cel mai cel pt ca are si cel mai tare one-handed si cea mai tare arbaleta si ii si master one-handed ceea ce-l face sa loveasca repede. Gomez mi s-a parut mai usor dadea destul de incet cu innos rage-ul sau.

Adevarat, dar eu imi pastrez parerea: Xardas, Saturas sau Corristo in Gothic 1 nu pot fi invinsi. Gandandu-ne ca magiile sunt superioare armelor, damage-ul celor mai bune rune fiind mai mare. Un ice wave tin minte ca ingheta tot ce era prin jur.
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic II: Cel mai puternic inamic Ducipal 57 18,566 09-09-2011, 07:38 PM
Last Post: Zamolxis1
  Gothic II: Cel mai puternic personaj din G2 Ducipal 59 14,595 07-31-2009, 10:22 PM
Last Post: Edg

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)