Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmul preferat
#11
Patimile lui Hristos.....care ala cu Mel Gibson in rolu principal??...ca-s mai multe filme cu numele asta "Patimile Lui Hristos"....
replyReply
#12
Dap mey, cel cu Mel Gibson. Oricum, un alt film religios foarte bun este cel regizat de catre Franco Zefirelli. :-D-:
replyReply
#13
dap...filme adevarate.....cu efecte speciale....bune...la fel de bn facut a fost si Titanicul......nu??
replyReply
#14
Titanic, capodopera cinematografica, a scos peste 1 miliard de dolari profit....
M-am uitat ieri la Dumb and Dumber, daca vreti sa picati pe jos de ras vi-l recomand.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#15
Am sa-l iau de pe net......dar de filmul...The 51 State..? ce zicetzi?? L-a vazut cineva???..e cu ...da mai bn va las pe voi sa va uitatzi la el..de ce sa va povestesc eu?? Haha
replyReply
#16
L-am vazut eu, S.L. Jackson in kilt Haha))) Ce mi-o placut faza cu ala si suporterii, Liverpool parca era...

Acum am mai vazut un film bun, School of Rock, cu Jack Black...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#17
Frate...te respect...in sfarsit dau si eu peste cineva care a vazut filmul meu preferat(ma refer la The 51 State)...imi place la nebunie...mai ales...cand arunca ala cu pastilele in club...si le zice la tipi si tipe.....YOU'LL KISS THE SUN...AND TASTE THE RAINBOW!!!!!!!!!!!!!.....care nu stie...era vb. de droguri......
replyReply
#18
Si baiatu ala din avion, hot mic Haha)) L-a prins de falci Jackson sa scuipe "bomboana" afara.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#19
Tocmai am vazut pe ProTV un film incredibil: New York Minute. Este o comedie super, v-o recomand 100%. :-Oki-:
replyReply
#20
Bogdan_26 Wrote:Patimile lui Hristos.....care ala cu Mel Gibson in rolu principal??...ca-s mai multe filme cu numele asta "Patimile Lui Hristos"....
Mel Gibson este regizorul, nu actorul care joaca rolul principal. Si nu mai exista film care se numeste "Patimile lui Hristos". Exista filme cu Hristos, dar cu alt nume (ex: "Iisus din Nazaret)

Alex Wrote:M-am uitat ieri la Dumb and Dumber, daca vreti sa picati pe jos de ras vi-l recomand.
Pentru cine nu intelege, este vorba de "Tantalaul si Gogomanul". Deasemenea si a doua parte e la fel mortala.
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)