Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmul preferat
#21
Tocmai am vizionat "Boat Trip"...am ras de am facut pe mine....vi-l recomand!!!...voi la ce v-atzi mai uitat in ultima perioada??
replyReply
#22
HAHA, il stiu, m-am uitat la el de cateva ori mai demult Haha)

School of Rock si Tenacious D, filme cu Jack Black, daca ascultati rock si va plac comediile, cred ca stiti unde sa le cautati.......... la magaziiiiin, nu altundeva XD
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#23
Dar la filmul Euro Trip??....te-ai uitat???...e si mai tare....cel mai mult imi place secventza in care fac aia sex in biserikHaha)...
replyReply
#24
Bogdan_26 Wrote:Tocmai am vizionat "Boat Trip"...am ras de am facut pe mine....vi-l recomand!!!...voi la ce v-atzi mai uitat in ultima perioada??

L-am vazut si eu...foarte bine realizat.
Dar eu nu inteleg de unde faceti voi rost de atatea filme....eu Boat Trip l-am gasit dupa saptamani de cautari (niciun magazin nu-l avea)
replyReply
#25
Da tu cumperi filmele???:O:O:O..la mine tot ce inseamna "data".....cu progu' de t****** tataWink.....si seedingHaha...ca sa ia si altzii de la mn...Haha...



Las ca noi stim de unde iei tu filmele nu ne mai explica,
Nu ai voie sa discuti despre nimik ce e ilegal pe forumuri
replyReply
#26
Hopa Grin...sa stii ca nu e bine ce faci.
Daca le iei asa nu le dai bani la oameni si daca oamenii nu iau bani, nu mai fac filme/jocuri...deci noi iesim in pierdere.
replyReply
#27
Scz...chiar nu stiam de regula asta....dar am si originale....Gothic 2...si Dungeon Siege(Legends of Arana)....si cateva filme cumparate.....unu cu niste neveste....ei na....am uitat...nu mai stiu cu ce era....de mult ce mi-a placut...LOL....
replyReply
#28
Euro Trip, a fost si la TV, l-am vazut si p comp de cateva ori. Italianul ala pervers (Fred Armisen de la SNL) "Mi Scuzi" Haha))))
inca doua: Road Trip si Rat Race
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#29
Rat Race...e bestial oameni buni!!!..cand fura mashina de la nazishti.....si aia cu motocicletele dupa ei..Haha..lol..cat am mai putut sa rad la faza aia..

Care a vazut A Walk to Remember???(film de dragoste...si bocete..)..
replyReply
#30
N-am vazut A Walk to Remember, dar am auzit de el.

Cine a vazut American Beauty, si cine crede ca e o capodopera? Eu cred.
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)