Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Placa video
#21
pai e firma dar iti sugerezi sati iei saphire fiidca de aia si-a luat si un prieten deal meu de 1 gb Haha si e f buna
[Image: 242idki.png]
replyReply
#22
Eu am auzit ca HIS e cel mai bun pentru gaming!
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#23
ziceti-mi si mie niste placi nvidia pe agp dar sa aiba pixel shader 3.0 ...eu am gasit cea mai buna nvidia 6200 dar poate mai sunt si altele si nam dat de ele ma gandesc ca poate voi stiti altele mai bune pe agp si inca ceva cum stiu daca placa mea de baza suporta placi ati?
[Image: 242idki.png]
replyReply
#24
Ps; m-am uitat si am vazut ca am 460W e de ajuns? xD
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#25
bai carnage12 sa stii ca nu crek ca exista mai buna decat 6200 am avut si daia Haha si mai buna ca aia nu gaseam dar sa stii ca o placa foarte buna
Raarrrrrrr!ME smash@!You die!!
replyReply
#26
GAta ! problema noua! Tre sa iau si o sursa noua! M-am gandit la un Sirtec sau enermax!
Daca iti place Gothic da click pe imagine
[Image: vfU3.gif] [Image: DQeK.gif]
replyReply
#27
alex din tot ce am cautat am vazut ca gf 6200 e cea mai buna pe agp de la nvidia Smile insa mai am o nelamurire nu stiu daca placa mea de baza suporta placi video ati radeon deoarece stim amandoi ca sunt placi ati pe agp si de 512 mb cu pixel shader 4.0 insa nu asta ma intereseaza (deoarece cu sistemul pe care il am nu-l pot duce la performante maxime) ce ma framanta pe mine este ca nu voi gasi o placa nvidia gf 6200 de cumparat fiindca e cam veche si pana acum din orasul meu(iasi) numai un magazin am vazut sa o aiba si anume smartcomputers(am cautat doar pe net Tongue ) care o da cu 2 mil si nu stiu daca mai rezista pana la toamna sau cel tarziu pana la craciun.
o data cand aveam gf 4mx am incercat o placa video ati de 128 mb pe slot agp (era 9k si ceva) si nu stiu de ce nu a fost combatibila deci sunteul se auzea tot dar nu mi se vedea pe monitor nimic atunci credeam ca- de la monitor ca-i prea vechi da` nu era asta fiindca acum am un nvidia fx5200 si imi merge si trag concluzia ca placa mea de baza nu suporta ati si as vrea sa stiu cum stiu daca suporta sau nu placa mea de baza alta firma de placi video.
app tu ce configuratie aveai can ai avut gf6200 Grin?
si zimi si ce jocuri ai jucat cu ea Smile
[Image: 242idki.png]
replyReply
#28
(06-09-2010, 07:32 PM)carnage12 Wrote: eu mas multumi si cu un gf 6200 Tongue mai ales ca are slot agp si e buna pentru un calculator mai vechi ca al meu poate o sami iau din aia sau un calculator nou mai vad

eu nu ma multumesc cu GeForce 7300 ca eu vreau sa joc pe high jocurile.
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
replyReply
#29
carnage gf 6200 merge si pe agp 8x cu procesor de 1.3 gh si cu 780 mb ?
replyReply
#30
da merge perfect Wink
[Image: 242idki.png]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  [PROBLEMA] Drivere placa de retea Win XP cedry2k 1 1,338 11-02-2012, 09:41 PM
Last Post: Bogdan
  [RECOMANDARI] Placa video noua iustintoma 51 17,194 01-06-2012, 12:38 PM
Last Post: Szekemri

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)