Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Thread n00b / funny [Spam Thread 2]
#31
Fratilor, fratilor, chiar nu va puteti stapani deloc? Haha
Nu mai e cum era odata pe forumul asta... inainte certurile erau mult mai interesante Haha Un fel de "When I was young, men were tough!"
Oricum a fost si o perioada de liniste aici, dar alta replica din Gothic: "A time of peace comes to an end, when the darkness gathers, a hero must arise..." Deci, care se simte 'hero' sa inchida gurile pe-aici? Haha
#32
Ce tot spui tu acolo nu vezi ca Necro a vorbit urat cu mine?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#33
(07-06-2010, 10:51 PM)iustintoma Wrote: Dar sa inteleg ca esti seful acestui forum,Necro, ca am vazut ca spui multe despre mine.
Si eu iti dau un sfat ca si tu mi-ai dat una:Intra in Gothic 3 si arunca-te de pe muntele unde este Xardas tower sau du-te in Varant si asteapta sa te atace toti sandcrawlers ca sa mori.Asta a fost sfatul meuHahaHahaHahaHahaHaha

Nu trebuie sa fi sef ca sa iti permiti sa postezi.
Ce violent mai esti. Aseara vroiai sa-mi fi cel mai bun prieten din lume si astazi imi doresti moartea. Felicitari! Smile

(07-06-2010, 11:53 PM)ufy Wrote: necro, daca te mai bagi ca... ai un warn urat, bine? taci si inghite, noi cum nu te bagam undeva ca mananci atata kebab despre religie?

Daca voi nu vedeti cum incepe asta sa faca misto de noi, atunci nu are rost sa mai zic nimic...

(07-07-2010, 12:03 PM)iustintoma Wrote: Ce tot spui tu acolo nu vezi ca Necro a vorbit urat cu mine?

Ba taci odata. Pun pariu ca daca nu ziceam acum nimic, continuai sa te plangi tot anul. Grow up!
#34
Da ma are dreptate ufy daca te mai legi de mine Necro ufy o sa-ti dea warnuri de iti sar capacele.Si treaba cu moartea a fost doar o gluma.Nero tu nu intelegi ca nu-ti fac nimica doar vroiam sa intru in vorba cu tine dar da ca esti asa...
Dar defat hai sa uitam totul si sa ne impacam Necro.Bine?
Vrei sa ne impacam Necro sau suntem inca suparati?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#35
mai bine asa, daniele. tine-ti gura Kiss2
.Chorus Romance says Good Night.
#36
Cu cine vorbeai ufy?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#37
Bun venit la gradinita numarul 7.
#38
(07-07-2010, 02:44 PM)ufy Wrote: mai bine asa, daniele. tine-ti gura Kiss2

Arata-mi unde am gresit.

(07-07-2010, 05:11 PM)Edg Wrote: Bun venit la gradinita numarul 7.

Haha Exact Haha
#39
Ce tot spuneti voi acolo?
I have a job to do, I must finish it even I don't want to make it.
#40
Parca se cearta verisoara mea de 5 ani o o vecina de-a mea de 7 ani... (asta e caz real) Si cate odata intervin eu intre ele si strig.
"Gata Baaa, Nu mai faceti Galagieee! "


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Spam Thread Reloaded #4 Warhell 796 175,051 11-15-2012, 09:39 PM
Last Post: soul of darkness
  Spam Thread Reloaded #3 iustintoma 1,099 310,259 10-15-2011, 09:56 PM
Last Post: Raducu'
Exclamation SAY NO TO SPAM! Kristi 14 4,912 10-07-2011, 02:31 PM
Last Post: Szekemri
  Spam Thread Raducu' 433 96,719 07-13-2010, 11:41 AM
Last Post: Carnage

Forum Jump:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)