Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multiplayer
#1
Ati auzit? E un proiect mai vechi dar se pare ca nu multa lume din Romania stie de el.
Aici gasiti informatii: http://forum.worldofplayers.de/forum/sho...ultiplayer

Trebuia sa apara cu cateva luni in urma dar a avut niste probleme developer-ul Zerxes... cand e gata il uploadeaza pe forum.
Site-ul oficial al proiectului Gothic X: http://www.gothic-x-project.de/index.php?go=faq&lang=en
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#2
am auzit vorbindu-se mai demult de el,dar acuma nu stiu ca am auzit ca o lasat proiectul :-S-:
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#3
Si eu am auzit de proiect.
I'm back=)):hi
replyReply
#4
Gothic I Multiplayer... Hmm, ma intreb, oare cum va fi? Un fel de MMORPG prin toata Colonia (ar fi super) sau doar o arena, in care sa te lupti continuu (si in care cel mai bun castiga)? Si mai belea ar fi ca aceste doua variante sa fie combinate. Ar iesi cel mai tare joc.
replyReply
#5
Poi am vazut niste filmulete pe youtube, nus pote ca va fii cum sunt.
I'm back=)):hi
replyReply
#6
Doar arena nu-i, am citit ca parca e un mod separat, trebuia sa fie lansat inainte de MP dar cred ca le lanseaza ca si un singur mod.

Gothic X (ca asa ii zice) nu va fi de proportia unu MMORPG, depinde de cat de bun e serverul. Daca e bun, poate suporta pana la 100 de playeri. Oricum, un server va fi greu de intretinut... dar se merita
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#7
sa speram

Incearca, data viitoare, sa faci posturile un pic mai mari. - d0rynpl Sad):
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#8
Pai, ar fi super ca Gothic I sa devina un MMORPG. Imi si imaginez: ma intalnesc cu cineva, cadem de acord sa eliberam Mountain Fort si sa luam focusul, iar dupa aceea ne batem pe el. :-D-:
replyReply
#9
ar fi tare,dar nu avem de unde sa stim mai asteptam ca oricum nu avem ce sa facem
I bless you in the name of Innos.May the Lord's fire burn is your heart and give you the strengh to act according to justice.
replyReply
#10
Abia astept sa apara, cred ca nu mas plictisi nici odata.
I'm back=)):hi
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  GOTHIC MULTIPLAYER blogaretzu 2 1,571 04-16-2016, 11:34 AM
Last Post: Szekemri
  Gothic 2 Multiplayer server ! Bogdanescu 1 1,119 01-14-2016, 12:32 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic multiplayer "awaiting for servers" Lukas1994 4 1,131 04-04-2015, 04:58 PM
Last Post: Edd
  Se mai stie ceva despre Gothic Multiplayer? Z3R0 C00L 31 9,978 06-05-2011, 04:15 PM
Last Post: Szekemri
  Gothic MultiPlayer octav007 6 2,381 09-01-2010, 11:08 PM
Last Post: Raducu'

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)