Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
General: Geniul Gothic I si II
#11
Biff dragon-hunter te ajuta daca il angajezi sau esti de acord sa-i dai jumatate din prada. Nu mai lucreaza pentru tine daca nu-l mai platesti...

Care e diferenta intre un dragon din G2 simplu si unul din G2 NotR, ce are el mai special in Add-on si il face mai puternic? p.s. oricare dragon din VoM...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#12
Dragonii din NotR sunt mai puternici decat cei din Gothic II, si au si o stralucire pe langa ei.

Care este numele liderului din House of the Scholars din Jharkendar? :-D-:
replyReply
#13
Nu ne este dezvaluit numele liderului din House of Scholars.

De unde si din ce cauza au provenit Tears of Innos?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#14
Tears of Innos reprezinta lacrimile lui Innos, suparat ca trebuie sa se lupte cu fratele sau. Acestea au fost adunate de catre cei care aveau sa ajunga primii Magicieni ai Focului (lacrimile le mareau puterile foarte mult). De asemenea, numai un Magician al Focului poate bea aceste lacrimi fara sa arda.

Unde poate fi intalnit Trokar? :-D-:
replyReply
#15
Niciunde...Bartok ne vorbeste despre el........

Cum se numeste si unde se afla tanarul pe care il enerveaza putin eroul nostru in Gothic 2?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#16
Depinde ... ii enerveaza pe mai multi

De exemplu pe Fellan din portul din Khorinis ...

Unde se ascund Milten si Diego dupa ce sunt alungati din Vechea Tabara?
replyReply
#17
Milten se ascunde langa podul din fata intrarii in Tabara Veche si Diego se ascunde la iesirea din spate dupa o piatra. Iar mai apoi ar trebui sa se intalneasca la locul lor intr-o pestera din Orc Land situata in apropierea intrarii unde pazesc 2 garzi (unu in armura de care nu poti sa faci rost si unul in armura normala Tongue)
La intrebarea mea precedenta... PE CARE tanar il enerveaza eroul? nu de cine este enervat eroul....acum lasa, intrebarea urmatoare....

Ce trebuie sa faci sa devii paladin in Gothic 2?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#18
poi.....dupa ce te intorci din VOM(si ai ucis totzi dragonii)....dupa ce ajungi akolo sub manastire(ii dai un FEAR lu magu' ala care pazeste intrarea)....ajungi undeva unde e o biblioteca...tragi de lampa din partea dreapta...in fn...mergi pe jos...multzi scheletzi....demoni....ajungi undeva unde gasesti pe o masa...scrisoarea de la xardax...si retzeta cu ajtorul careia faci RUNA de teleportare in camera secreta......ei si in camera aia gasesti PALADIN's ARMOR...si esti paladin......cred ca la asta te referi....

acum:... In ce alt loc mai intalnim ceva legat de Mighty Alien Dworf?? ( in afara de panoul de dincolo de zidul orcilor)...??...
replyReply
#19
Din cate stiu eu nu mai este nicaieri in alta parte mentionat Mighty Alien Dwarf.

Poate doar masina din NotR de deasupra la House of Scholars sa aibe legatura cu el.
replyReply
#20
mai intalnim ceva legat de mighty alien dwarf in spatele fermei lui Onar in cimitir.

Ce trebuie sa faci ca sa dovedesti inocenta lui Bennet cand a fost acuzat de ucidera lui Lothar?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic III : Cel mai bun Z3R0 C00L 180 61,598 11-30-2014, 10:56 AM
Last Post: bucurgabriel25
  Gothic II: Cel mai bun Bogdan_26 820 185,737 09-06-2014, 10:40 AM
Last Post: soul of darkness
  Gothic quiz - old Szekemri 9 4,055 09-05-2014, 08:29 AM
Last Post: IvoD3xxx
  Gothic I : Cel mai bun Kristi 674 159,751 08-04-2014, 10:49 PM
Last Post: Cyrus35
  Gothic mini-game Szekemri 7 3,311 01-28-2013, 10:39 PM
Last Post: Bogdan
  Locul de dormit preferat - Gothic 1 Szekemri 9 3,574 01-12-2013, 10:35 PM
Last Post: Cyrus35
Wink GOTHIC QUIZ: by Roby14 Szekemri 71 21,124 02-25-2012, 05:32 PM
Last Post: Raducu'
  Gothic 3: Cel mai bun D0rYn 14 3,941 07-29-2009, 10:59 AM
Last Post: Andrey

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)