Poll: Cine e responsabil pentru existenta vietii pe Pamant?
You do not have permission to vote in this poll.
Evolutia
6.25%
1 6.25%
Dumnezeu (Divinitatea)
93.75%
15 93.75%
Total 16 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creatie vs Evolutie part 2
Dude eu nu am ce sa iti dovedesc din moment cu tu ai afirmat mai sus "EU STIU".

Cat despre "savantul tau" ... uita-te in clipul postat de mine si ai sa intelegi de ce omul acela habar nu are despre stiinta.

Anyway bb. Useless topic as usual when invaded by creationists

/bye
(09-16-2010, 08:53 PM)bloodlover Wrote: Dude eu nu am ce sa iti dovedesc din moment cu tu ai afirmat mai sus "EU STIU".

Ce ai vrea sa spuna un om care stie? Ai vrea sa spuna ca nu stie nimic ca sa iti faca tie pe plac?

(09-16-2010, 08:53 PM)bloodlover Wrote: Cat despre "savantul tau" ... uita-te in clipul postat de mine si ai sa intelegi de ce omul acela habar nu are despre stiinta.

In primul rand aia era o teorie de-a lui.
In al doilea rand nu stii ce viteza a avut cometa (sau ce o fost) cand a lovit pamantul... asa ca restul videoului e facat pentru cei care cred orice, in afara de creationism. Asta e ca si cum te-a intreba cat e 2+2 si as zice ca nu accept a raspuns numarul 4 sau orice alta formula care ar acest rezultat. E normal ca nu voi afla niciodata raspunsul din moment ce am respins singura optiune rezonabila -> asa e si cu creationismul. Tu incerci sa gasesti raspunsurile care exclud existenta lui Dumnezeu, oricat de prostesti ar putea fi celelalte optiuni...
Si vezi ca inca nu mi-ai raspuns la cele 10 intrebari... oare de asta spui ca pleci ca sa nu mai ai ocazia sa raspunzi la ele, pentru ca nu teoria ta nu are raspuns la nici una dintre cele 10 intrebari... si stai linistit ca daca vrei si altele o sa ti le dau cu placere...

(09-16-2010, 08:53 PM)bloodlover Wrote: Anyway bb. Useless topic as usual when invaded by creationists

/bye

Pai e normal ca intr-o dezbatere creatie versus evolutie sa fie si creationisti... gandeste si tu putin!...
Topic inchis!

De acum inainte pe forum nu se va mai discuta despre religie!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)