Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cheats - Marvin mode
#1
Marvin mode, l-ati folosit? Daca da, l-ati folosit pentru a termina jocul sau doar de distractie? Ce va place sa faceti, sa bagti un sleeper in Old Camp? Sa posedati personaje? Sau sa terminati G2NotR :-Nehh-:
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#2
Imi place si sa ma joc cu Marvin Mode imbracand oamenii cu haine ciudate sau sa inserez mostri in orase sau alte chestii, dar il folosesc si ca sa termin NotR.
replyReply
#3
eu joc de distractie cu marvin mode ,dar si ca sa termin jocul inca odata
Don't Smoke. Drink Coke. Or do them both.


replyReply
#4
Ati stiut ca in G1 e un cheat insert SH? SH=story helper, insereaza in joc un nameless hero cu nici o armura/arma dar cu care poti vorbi si iti poti alege in ce capitol sa ajungi (2,3,4,5). Abia acum am aflat si eu de el. Mai e si insert CH, character helper la care poti invata tot ce exista, numai sa ai LPs. magie, skill-uri, tot... apropo nu stiti cheat pentru LPs?
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#5
Alex, pentru a face rost de LP scrie in consola "insert xp_map" (fara ghilimele). Iti va aparea o harta. Ia-o si "citeste-o", si vei vedea ca de fiecare data cand o "citesti" vei primi LP.

Ma voi apuca iar de Gothic II Gold (NotR), si de data asta il voi termina fara nici o parola (cum am jucat Gothic I si Gothic III ultima data).
replyReply
#6
mersi pt LP cheat d0ryn. Ce coincidenta, si eu am inceput ieri NotR, am lvl 9 Tongue fara coduri
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#7
eu la notr am levle 6 si is novice. si desigur fara coade. cel mai mult imi place la marvin mode ca daca folosesti caode estei ,,a god,, . invincibil iar in cazuri ami serioase chiar de neatins. si mai imi place la marvin mode ca poti intra in corpurile altora si sa iei ce au.. inclusiv armuri si arme..
replyReply
#8
frate....cheat pt LP..... "insert itwr_addon_booklp8" primesti o carte care costa 8000 gold...si pe care daca o citesti primesti 8LP...cool ha??? -:d- ...
iar marvinu' l-am folosit doar pentru a-mi arata ceasu' in dreapta sus (cheatu' este : toggle time)..in rest.....a da...faza tare baietzi..facetzi ce va spun acum.....va ducetzi in V.O.M.....bagatzi marvinu'.....va asezatzi cu fatza la zidu' orcilor.....si apasatzi F8 de mai multe ori...iar eroul incepe sa zboare....in fn...dupa ce trecetzi de zidul orcilor...mergetzi puzin inainte si vetzi gasi un panou pe care scrie ca povestea jocului e o vrajeala...chestii de-astea ...da mai bn va las pe voi sa va ducetzi...sa cititzi...si dupa aia venitzi...si spunetzi daca v-a plakut....uitatzi aici o img
http://www.iqcalendars.ro/images/Mighty_alien_dwarf.jpg
replyReply
#9
stim de mesjul de la mighty alien dwarf, am postat mai devreme in alt thread ceva in legatura cu asta...
[Image: bannersigmi2.jpg]
replyReply
#10
scz....probabil n-am vazut....ca am citit aproape tot forumu'.....da e tare faza..auzi...ce vreau sa te intreb.....e tot in legatura cu (mighty alien dwarf)...da intrebarea asta am sa tzi-o pun pe topicul de la "cel mai bun de la Gothic 2"....ca akolo merita sa stea....avem timp...
replyReply


Possibly Related Threads…
Thread Author Replies Views Last Post
  Gothic 2: cheats. Szekemri 5 2,334 12-27-2011, 12:15 PM
Last Post: Robi

Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)