Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PSD template.
#11
albastru cu alb iese bine

vezi si tu fa combinatii
[Image: 242idki.png]
replyReply
#12
Exclamation 
Deci azi m-am apucat sa fac si chestia asta...am stat vreo 20 de minute si mi-a iesit ceva...dar nu foarte foarte....tocmai de aceea voi pune aici jpg-u si ar fi bine sa-mi ziceti daca merita sa continui sau nu...
Dimensiunea e mare...e de 1280 pe 1700....cam cat a zis Raducu'...defapt el a zis doar latimea...
Deci azi m-am apucat sa fac si chestia asta...am stat vreo 20 de minute si mi-a iesit ceva...dar nu foarte foarte....tocmai de aceea voi pune aici jpg-u si ar fi bine sa-mi ziceti daca merita sa continui sau nu...
Dimensiunea e mare...e de 1280 pe 1700....cam cat a zis Raducu'...defapt el a zis doar latimea...
Deci astept pareri...


Attached Files Thumbnail(s)
   
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#13
si asta unde o pui ?? ca design la forum ?
replyReply
#14
(10-31-2010, 08:49 PM)Illidan Wrote: si asta unde o pui ?? ca design la forum ?

nu...un eventual site care sa duca la forum...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#15
De priceput te pricepi, dar trebuie ceva mai profesional.
Intra pe www.worldofplayers.de si vezi ca are in dreapta (scuturile alea) wesite-uri de jocuri RPG. Inspira-te de acolo Wink dar nu foarte mult Tongue.
Foloseste culori mai Gothic* nuante de maro de rosu (inchis) verde inchis etc...
replyReply
#16
(10-31-2010, 09:30 PM)Raducu Wrote: De priceput te pricepi, dar trebuie ceva mai profesional.
Intra pe www.worldofplayers.de si vezi ca are in dreapta (scuturile alea) wesite-uri de jocuri RPG. Inspira-te de acolo Wink dar nu foarte mult Tongue.
Foloseste culori mai Gothic* nuante de maro de rosu (inchis) verde inchis etc...

ms pt sfaturi...imi tot cade netu,,,,vb maine...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#17
(10-31-2010, 08:44 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Deci azi m-am apucat sa fac si chestia asta...am stat vreo 20 de minute si mi-a iesit ceva...dar nu foarte foarte....tocmai de aceea voi pune aici jpg-u si ar fi bine sa-mi ziceti daca merita sa continui sau nu...
Dimensiunea e mare...e de 1280 pe 1700....cam cat a zis Raducu'...defapt el a zis doar latimea...

undei gothic 2? iar la gothic 1 nu mai scrie si "I" , lasa simplu "Gothic"
oricum ti-a iesit foarte bine Grin
[Image: 242idki.png]
replyReply
#18
(11-01-2010, 04:24 PM)carnage12 Wrote:
(10-31-2010, 08:44 PM)Pepe_the_shepherd Wrote: Deci azi m-am apucat sa fac si chestia asta...am stat vreo 20 de minute si mi-a iesit ceva...dar nu foarte foarte....tocmai de aceea voi pune aici jpg-u si ar fi bine sa-mi ziceti daca merita sa continui sau nu...
Dimensiunea e mare...e de 1280 pe 1700....cam cat a zis Raducu'...defapt el a zis doar latimea...

undei gothic 2? iar la gothic 1 nu mai scrie si "I" , lasa simplu "Gothic"
oricum ti-a iesit foarte bine Grin

cum am spus e facut in 20 de min....cu tot cu cautatu de poze, fonturi si altele..."I-ul" este o improvizatie de a mea...am incercat sa o fac sa semene cu un "1" gothic...dar e inceputul...o sa incep sa fac cum a spus raducu...o sa bag flash-uri, gifuri si multe altele...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#19
Stiti cumva unde pot gasii fontul original din gothic(ma refer la cel din meniu)...de exemplu fontul cu care e scris textul din imaginea de sus din forumul nostru...trebuie sa existe undeva...ca am observat ca si pe worldofplayers e facut ceva particularizat cu ala...
----------------Worldofgothic----------------
---------PLAY
replyReply
#20
pai de ce nu incerci google Smile image gothic image Smile te referi la aia de la g1? aia cu, capul lui Sleeper ?? sau care?
replyReply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)